Witaj!

 

Kino Domowe

Kino domowe to zestaw urządzeń audio i wideo, przeznaczony do użytku domowego. Takie zestawy pozwalają do doświadczenie takich samych doznań dźwiękowych jak widz na sali kinowej.

W skład zestawu wchodzą : odtwarzacz Blu-ray lub DVD, który jest źródłem sygnału. Dzięki niemu kino domowe staje się prawdziwym centrum rozrywki.

Kino domowe jest idealnym rozwiązaniem dla tych, których nie satysfakcjonuje obraz ze zwykłych odbiorników telewizyjnych a dźwięk telewizyjnych głośników pozostawia wiele do życzenia. Zestaw kina domowego zawiera również głośniki, które można skonfigurować w sposób najbardziej odpowiadający widzowi. Dzięki zestawom kina domowego masz szansę poczuć się w centrum wydarzeń swojego ulubionego filmu, lub w pierwszym rzędzie podczas koncertu na żywo! Dźwięk przestrzenny osiągany jest przy wykorzystaniu przynajmniej 5 głośników, z czego jeden jest głośnikiem niskotonowym. Zestaw 5.1 (odtwarzacz + 5 głośników) jest najpopularniejszym zestawem, przeznaczonym do średnich pomieszczeń. Można też znaleźć zestawy w konfiguracji 6.1, 7.1.

Do wyświetlenia naszego ulubionego filmu będzie jeszcze potrzebny ekran. Może być to zwykły telewizor, jednak powinien mieć zdolność wyświetlania obrazu w proporcjach panoramicznych 16:9. Ekran o dużej przekątnej dodatkowo spotęguje wrażenia.

W skład kina domowego wchodzi również wzmacniacz, pozwala on na odtwarzanie wielokanałowej ścieżki dźwiękowej. Dzięki dekompresji poszczególnych kanałów dźwięku otrzymujemy jakość porównywalną z jakością dźwięku dużej sali kinowej. Nowej generacji amplitunery łączą w sobie nie tylko funkcję wzmacniacza, ale również posiadają wejścia na nośniki pamięci, łączą się przez Bluetooth, Wi-Fi, można używać ich jako odtwarzaczy popularnych serwisów muzycznych jak Spotify, Tidal, Deezer. Kino domowe to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących jakości brzmienia porównywalnych z jakością dźwięku sal kinowych.

8 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane