Fatal error: Call to undefined function sideBlock2() in /home/ziemcyng/domains/audioprestige.pl/public_html/app/design/frontend/default/theme207/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml on line 33
Projektory | Audioprestige.pl

Witaj!

 

Projektory

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektorów dostępnych w audioprestige.pl

Poniżej prezentujemy projektory do kina domowego oraz do sal konferencyjnych, projektory w technologiach LCD, 3LCD, DLP, oraz najlepsze projektory do kina domowego H-Dila/Lcos. W ofercie znajdują się urządzenia, z których najczęściej korzystamy, do których mamy przekonanie. Jest to jednak mały wycinek pełnej oferty, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani niestandardowym rozwiązaniem, projektorem którego nie ma w ofercie – prosimy o kontakt.

Projektor powinien być dobrany w zależności od zastosowania, wielkości ekranu oraz warunków w danym pomieszczeniu, jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości – prosimy o kontakt. W zakresie naszych dodatkowych usług pomagamy wybrać odpowiedni projektor, uchwyt, okablowanie, sposób podłączenia. Dobieramy urządzenia dodatkowe w postaci transmiterów HDBt, przełączników, matryc, splitterów, sterowania, mamy w ofercie również rozwiązania do prezentacji bezprzewodowych, tak aby korzystanie z projektora było łatwe i przyjemne. Ponieważ projektor zwykle jest tylko częścią większej instalacji, realizujemy kompleksowe projekty oraz instalacje audio video zarówno w salach konferencyjnych, pomieszczeniach kina w domu/kina domowego.

Więcej o instalacjach audio video oraz o automatyce znajda Państwo w zakładce – Informacje.

26 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

26 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane