Product was successfully added to your shopping cart.

Wzmacniacze

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

 1. Arcam rHead

  Arcam rHead
  1 090,00 zł
 2. AudioEngine D1

  AudioEngine D1 za źródło sygnału akceptuje zarówno sygnał z komputera jak i urządzenia z cyfrowym wyjściem optycznym. Jest idealnym rozwiązaniem gdy chcemy uzyskać wysokiej klasy brzmienie przy podłączeniu ze źródeł takich jak komputer, telewizor, odtwarzacz multimedialny czy CD. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów, przetwornika DAC D1 zapewnia wysoka jakość dźwięku, porównywalną do wysokiej klasy urządzeń. Wyjście słuchawkowe jest kompatybilne z wieloma modelami słuchawek. By uruchomić D1 nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie. Wystarczy podłączyć wyjścia D1 do wejść systemu muzycznego lub głośników aktywnych. "Plug-and-play i gotowe!
  869,00 zł
 3. AudioEngine D3

  AudioEngine D3 wzmacniacz słuchawkowy, który możesz szybko i łatwo podłączyć do swojego komputera i polepszyć brzmienie Twojej ulubionej muzyki. Urządzenie ma wbudowany przetwornik DAC i wzmacniacz słuchawkowy, D3 jest typowym urządzeniem "plug-and-play", Wystarczy podłączyć bezpośrednio do złącza USB, nie potrzebujemy żadnego dodatkowego oprogramowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów D3 zapewnia wysoką jakość dźwięku, przy możliwie jak najmniejszych zakłóceniach harmonicznych. Na obudowie urządzenia znajduje się dioda LED informująca o przetwarzaniu sygnału HD.
  759,00 zł
 4. Sennheiser GSX 1200 PRO Sennheiser GSX 1200 PRO
  Sale

  Sennheiser GSX 1200 PRO

  Wzmacniacz Sennheiser GSX 1200 PRO idealnie sprawdzi się w świecie rozgrywek eSport. Precyzyjna kontrola zarówno ścieżki audio gry jak i komunikacji jest możliwa dzięki oddzielnej regulacji. Panel dotykowy jest bardzo łatwy w użyciu, dodatkowo podświetlany jest czerwonymi diodami LED, a aluminiowy pierścień pełni rolę pokrętła do regulacji głośności. GSX 1200 PRO nie wymaga dodatkowego oprogramowania, zapewnia kontrolę nad dźwiękiem toru gry oraz sygnałami toru komunikacji. Można nimi regulować oddzielnie za pomocą oddzielnych wejść USB. Zaprojektowany do pracy w świecie rozgrywek eSport, GSX 1200 PRO posiada szereg rozwiązań specjalnie zaimplementowanych pod kątem profesjonalnych graczy. Jednym z nich jest obecność funkcji Chat Link, która umożliwia wzajemne przewodowe połączenie do ośmiu wzmacniaczy GSX 1200 PRO w celu zapewnienia komunikacji bez żadnych przerw i zakłóceń.

  Normalna cena: 1 099,00 zł

  Cena promocyjna: 879,00 zł

 5. Sennheiser HDVA600

  Doprowadź dźwięk do perfekcji przy pomocy przedwzmacniacza Sennheiser HDVA 600 dostarczającego autentyczny dźwięk w najczystszej formie. HDVA 600 jest owocem obszernej wiedzy w dziedzinie inżynierii dźwięku oraz doświadczenia w zakresie innowacji firmy Sennheiser. Stałe, symetryczne przetwarzanie dźwięku oraz ekstremalnie niskie zniekształcenia harmoniczne gwarantują precyzyjne odwzorowanie. Przedwzmacniacz słuchawkowy HDVA 600 oferuje spektakularne wrażenia dźwiękowe przy współpracy z każdym modelem słuchawek audiofilskich Sennheiser.
  5 539,00 zł
 6. Sennheiser HDVD800 Sennheiser HDVD800
  Sale

  Sennheiser HDVD800

  Wzmacniacz słuchawkowy HDVD 800, dedykowany do modeli HD 800, HD 700, HD 650 i HD 600. Obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium. Sprzęt umożliwia odtwarzania plików cyfrowych 24/192. Najważniejsze cechy HDVD 800 to zrównoważony dźwięk, maksymalna precyzja oraz imponujący przestrzenność. Wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy posiada w pełni symetryczny układ do współpracy z analogowymi źródłami audio, zapewniając tym samym absolutnie symetryczną transmisję sygnału od źródła dźwięku aż do słuchawek. Wzmacniacz wyposażony jest w wysokiej jakości przetworniki Burr-Brown cyfrowo/analogowy, który przetwarza cyfrowe dane audio o jakości 24 bitów i częstotliwości próbkowania do 192 kHz.

  Normalna cena: 8 799,00 zł

  Cena promocyjna: 7 899,00 zł

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)