Product was successfully added to your shopping cart.

Słuchawki

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

 1. Focal Elear

  Elear to audiofilskie słuchawki otwarte, produkowane we Francji przez Focal. Wykorzystanie najlepszych technologii i badań akustycznych, które powstały podczas projektowaniu Utopii, pozwoliły na stworzenie słuchawek o unikalnej jakości. Inspiracją do powstania Elear był dźwięk prawdziwego zestawu stereo, którego możemy słuchać godzinami.
  4 499,00 zł
 2. Sennheiser HD35TV Sennheiser HD35TV
  Sale

  Sennheiser HD35TV

  Model HD 35 TV to wyjątkowo wygodne słuchawki do TV wyposażone w przewód połączeniowy o długości 5,2 m. Słuchawki zapewniają dobrą, zbalansowaną reprodukcję dźwięku z TV. Regulacja głośności na kablu jest możliwa indywidualnie dla każdego ucha. Słuchawki są wyjątkowo lekkie i nadają się idealnie na długie wieczory spędzane przed telewizorem na oglądaniu ulubionych filmów lub programów TV.

  Normalna cena: 159,00 zł

  Cena promocyjna: 139,00 zł

 3. Sennheiser PC310 G4ME Sennheiser PC310 G4ME
  Sale

  Sennheiser PC310 G4ME

  Chcesz zwiększyć wrażenia dźwiękowe podczas gry i jeszcze nie próbowałeś słuchawek Sennheiser ? W takim razie zestaw słuchawkowy PC 310 jest właśnie dla ciebie. Słuchawki PC 310 zintensyfikują doświadczenie gry na komputerze lub konsoli. Otwarta konstrukcja umożliwia przepływ powietrza oraz chłodzenie ucha i głowy a wkładki nauszników zapewniają wygodny kontakt słuchawek z uchem. Słuchawki są ekstremalnie lekkie a jednocześnie niezwykle wytrzymałe co sprawia że nigdy nie stracą swojego kształtu i właściwości. Zestaw PC 310 jest wyposażony w mikrofon z układem redukcji szumów dzięki któremu komunikacja z partnerami z drużyny jest łatwiejsza i czystsza niż kiedykolwiek. Podczas przerw w grze słuchawki mogą służyć do słuchania muzyki. Model PC 310 to słuchawki dzięki którym możesz znacznie podnieść realizm wrażeń podczas gry na komputerze.

  Normalna cena: 229,00 zł

  Cena promocyjna: 199,00 zł

 4. Sennheiser PX100-II Black (czarne) Sennheiser PX100-II Black (czarne)
  Sale

  Sennheiser PX100-II Black (czarne)

  Model PX 100-II to minisłuchawki nauszne na każdy sezon, które pozwalają ci cieszyć się ulubionymi utworami muzycznymi z przenośnego odtwarzacza audio. Otwarta konstrukcja dynamicznych przetworników zapewnia naturalną reprodukcję dźwięku z mocnym basem. Dzięki zastosowaniu solidnej, wzmocnionej metalem konstrukcji typu fold-and-flip słuchawki mogą być łatwo złożone, a następnie umieszczone w wygodnym, miękkim etui transportowym.

  Normalna cena: 229,00 zł

  Cena promocyjna: 199,00 zł

 5. Sennheiser PX100-II-i Sennheiser PX100-II-i
  Sale

  Sennheiser PX100-II-i

  Model PX 100-II-i to minisłuchawki nauszne na każdy sezon, które pozwalają cieszyć się ulubionymi utworami muzycznymi z przenośnego odtwarzacza audio. Otwarta konstrukcja dynamicznych przetworników zapewnia naturalną reprodukcję dźwięku z mocnym basem a inteligentny pilot zintegrowany z przewodem z wbudowanym mikrofonem umożliwia proste zarządzanie zarówno utworami jak i połączeniami.

  Normalna cena: 319,00 zł

  Cena promocyjna: 279,00 zł

 6. Sennheiser RS110-8 II Sennheiser RS110-8 II
  Sale

  Sennheiser RS110-8 II

  Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji oraz wysokiej jakości dźwięku słuchawki bezprzewodowe RS 110 II wnoszą nowe tchnienie do technologii audio. Szczegółowa, zbalansowana reprodukcja dźwięku w połączeniu z mocnym basem czynią je idealnym wyborem do słuchania wszystkich rodzajów muzyki oraz programów TV. Odkryj na nowo świat bezprzewodowej wolności z akcentem prostoty i elegancji.

  Normalna cena: 359,00 zł

  Cena promocyjna: 309,00 zł

 7. Ultrasone HFI 15G

  Wyjątkowo komfortowe słuchawki Ultrasone HFI 15G są idealnym rozwiązaniem gdy zależy Ci na czystym dźwięku, niezwykłym komforcie nawet przy długich odsłuchach .
  349,00 zł
Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)