Product was successfully added to your shopping cart.

iPhone/iPod

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

 1. Monster ADIDAS OVER-EAR BLUE-RED (niebiesko-czerwone)

  Najwyższej jakości dźwięk Monster w połączeniu z unikatowym designem Adidas.
  1 199,00 zł
 2. Sennheiser HD461i Sennheiser HD461i
  Sale

  Sennheiser HD461i

  HD 461i to słuchawki o konstrukcji wokółusznej wyposażone w mocne magnesy neodymowe oraz wysokiej klasy przetworniki zapewniające zapierające dech w piersiach odwzorowanie dźwiękowe z mocnym basem. Nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz wysokie walory wizualne. Odłączany, jednostronny przewód z wbudowanym pilotem zapewnia łatwą możliwość słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych z zachowaniem znakomitej izolacji akustycznej od otoczenia dzięki zastosowaniu przetworników o zamkniętej konstrukcji.

  Normalna cena: 359,00 zł

  Cena promocyjna: 309,00 zł

 3. Sennheiser HD471i Sennheiser HD471i
  Sale

  Sennheiser HD471i

  Model HD 471i to słuchawki wokółuszne o konstrukcji zamkniętej wyposażone w zaawansowane przetworniki z mocnymi magnesami neodymowymi oraz lekkimi membranami zapewniające żywe odwzorowanie stereofoniczne. Nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz wysokie walory wizualne. Zastosowanie przetworników o konstrukcji zamkniętej zapewnia izolację akustyczną od otoczenia a współpraca z odtwarzaczami przenośnymi oraz domowymi systemami audio pozwala słuchać muzyki w dowolnym miejscu i czasie.

  Normalna cena: 449,00 zł

  Cena promocyjna: 389,00 zł

 4. Ultrasone Go

  Ulrtasone Go to eleganckie słuchawki, które zachwycą Cię swoim wielowymiarowym brzmieniem i naturalnym dźwiękiem. Dzięki zamkniętej konstrukcji możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez zakłóceń z zewnątrz. Regulowany, składany pałąk doskonale dopasuje słuchawki do głowy, a potem możesz swobodnie schować słuchawki do etui. Zaprojektowane z najwyższą starannością nauszniki wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, dając uczucie niezwykłego komfortu nawet przy długich odsłuchach.
  469,00 zł
Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)