Product was successfully added to your shopping cart.

iPhone/iPod

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

 1. Denon AH-MM200 White (białe)

  Twoja muzyka będzie brzmiała lepiej niż kiedykolwiek dzięki słuchawkom Denon AH-MM200, które zostały profesjonalnie dostrojone do neutralnej charakterystyki dźwięku po to, by był on naturalny i wiernie oddawał dźwięki oryginalnego nagrania. Oferując dużą wygodę mocowania na uszach, AH-MM200 posiada muszle w kształcie elips o eleganckim wykończeniu przypominającym ceramikę dodatkowo odpornym na zarysowania. Muszle są zbudowane z materiału wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu ograniczono rezonans zachowując lekkość i sztywność. W 30-milimetrowych przetwornikach słuchawek AH-MM200 zastosowano technologię Denon - membrany o potrójnej warstwie, aby zapewnić dźwięk o szerokim paśmie przenoszenia oraz wysokiej dynamice oraz magnesy neodymowe dla wyjątkowych wrażeń muzycznych. W zestawie znajdują się również dwa odłączane przewody audio (obydwa z miedzi beztlenowej OFC). Jeden z przewodów wyposażony jest w przyciski sterowania i mikrofon, drugi - dłuższy jest zwykłym przewodem bez tych funkcji. To umożliwia używanie jednego kabla ze swoim smartfonem lub urządzeniem przenośnym, natomiast drugiego podłączonego do swojego systemu Hi-Fi w domu. Obydwa kable mają pozłacane wtyczki. Skonstruowane tak, by nie tylko dobrze grały, ale również dobrze wyglądały, AH-MM200 są synonimem nowoczesnego europejskiego wzornictwa inspirowanego klasycznym stylem.
  599,00 zł
 2. Denon AH-MM300

  Słuchawki oferują elegancką stylistykę lekkiej konstrukcji w połączeniu z najnowszymi technologiami. Denon AH-MM300 są słuchawkami profesjonalnie dostrojonymi do neutralnej charakterystyki dźwięku dla najwyższej jakości odsłuchu, możliwie najbliższej oryginalnemu wykonaniu utworu. Oferując dużą wygodę mocowania na uszach, AH-MM300 posiada muszle w kształcie elips o eleganckim wykończeniu przypominającym ceramikę dodatkowo odpornym na zarysowania. Muszle są zbudowane z materiału wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu ograniczono rezonans zachowując lekkość i sztywność. Muszle uszne łączą się z lekkim, ustawianym pałąkiem za pomocą aluminiowych elementów, dzięki czemu całość konstrukcji zyskała na wytrzymałości i jest wolna od wibracji. AH-MM300 posiada składane muszle na płasko, dzięki czemu łatwiej je składować i przenosić w pokrowcu. Skonstruowane tak, by nie tylko dobrze grały, ale również dobrze wyglądały, AH-MM300 są synonimem nowoczesnego europejskiego wzornictwa inspirowanego klasycznym stylem.
  999,00 zł
 3. Sennheiser PX100-II-i Sennheiser PX100-II-i
  Sale

  Sennheiser PX100-II-i

  Model PX 100-II-i to minisłuchawki nauszne na każdy sezon, które pozwalają cieszyć się ulubionymi utworami muzycznymi z przenośnego odtwarzacza audio. Otwarta konstrukcja dynamicznych przetworników zapewnia naturalną reprodukcję dźwięku z mocnym basem a inteligentny pilot zintegrowany z przewodem z wbudowanym mikrofonem umożliwia proste zarządzanie zarówno utworami jak i połączeniami.

  Normalna cena: 319,00 zł

  Cena promocyjna: 279,00 zł

 4. Sennheiser PX200-II-i Sennheiser PX200-II-i
  Sale

  Sennheiser PX200-II-i

  Słuchawki PX 200-II-i pozwalają "zanurzyć się" w doskonałym dźwięku charakterystycznym dla produktów Sennheiser. Zamknięte przetworniki zapewniają doskonałą izolację od szumu otoczenia co pozwala na niezakłócony odbiór muzyki. Silne magnesy neodymowe zapewniają niski poziom zniekształceń oferując mocny stereofoniczny dźwięk i podnosząc jakość odsłuchu utworów MP3. Innym atutem słuchawek jest inteligentny pilot zintegrowany z przewodem z wbudowanym mikrofonem współpracujący z najnowszą generacją urządzeń iPod, iPhone oraz iPad. Pilot zapewnia sterowanie głośnością, odbieranie i kończenie połączeń, korzystanie z komend głosowych oraz wyszukiwanie i odtwarzanie utworów muzycznych. Słuchawki PX200-II-i są bardzo lekkie a dzięki zastosowaniu miękkich wykładzin kapsuł bardzo wygodne nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. W razie potrzeby składana konstrukcja typu fold-and-flip umożliwia łatwe złożenie i umieszczenie słuchawek w etui transportowym. Solidny pałąk z metalowym wzmocnieniem zapewnia wytrzymałość i trwałość zestawu.

  Normalna cena: 429,00 zł

  Cena promocyjna: 369,00 zł

 5. Sennheiser VMX200 II Sennheiser VMX200 II
  Sale

  Sennheiser VMX200 II

  Zestaw multimedialny VMX 200 II łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i wyjątkowo małe rozmiary. Dzięki zastosowaniu 2 mikrofonów system rozpoznaje miejsce z którego pochodzi dźwięk dokładnie tak jak robi to ludzki mózg. Wbudowane oprogramowanie umożliwia wykrycie oraz eliminację większości niepożądanych szumów oraz transmisję niezakłóconego dźwięku mowy przez telefon

  Normalna cena: 449,00 zł

  Cena promocyjna: 389,00 zł

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)