Product was successfully added to your shopping cart.

iPhone/iPod

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 21 do 30 z 31

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Sennheiser HD231i Sennheiser HD231i
  Sale

  Sennheiser HD231i

  Słuchawki Sennheiser HD 231i. Wyposażone w kabel o długości 1.2 metra. Pilot kompatybilny z urządzeniami Apple iOS. Cena za 1szt.

  Normalna cena: 319,00 zł

  Cena promocyjna: 279,00 zł

 2. Sennheiser HD461i Sennheiser HD461i
  Sale

  Sennheiser HD461i

  HD 461i to słuchawki o konstrukcji wokółusznej wyposażone w mocne magnesy neodymowe oraz wysokiej klasy przetworniki zapewniające zapierające dech w piersiach odwzorowanie dźwiękowe z mocnym basem. Nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz wysokie walory wizualne. Odłączany, jednostronny przewód z wbudowanym pilotem zapewnia łatwą możliwość słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych z zachowaniem znakomitej izolacji akustycznej od otoczenia dzięki zastosowaniu przetworników o zamkniętej konstrukcji.

  Normalna cena: 359,00 zł

  Cena promocyjna: 309,00 zł

 3. Sennheiser HD471i Sennheiser HD471i
  Sale

  Sennheiser HD471i

  Model HD 471i to słuchawki wokółuszne o konstrukcji zamkniętej wyposażone w zaawansowane przetworniki z mocnymi magnesami neodymowymi oraz lekkimi membranami zapewniające żywe odwzorowanie stereofoniczne. Nowoczesna, ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania oraz wysokie walory wizualne. Zastosowanie przetworników o konstrukcji zamkniętej zapewnia izolację akustyczną od otoczenia a współpraca z odtwarzaczami przenośnymi oraz domowymi systemami audio pozwala słuchać muzyki w dowolnym miejscu i czasie.

  Normalna cena: 449,00 zł

  Cena promocyjna: 389,00 zł

 4. Sennheiser IE60 Sennheiser IE60
  Sale

  Sennheiser IE60

  IE 60 to słuchawki dokanałowe które dzięki zastosowaniu dynamicznych przetworników oraz silnych magnesów neodymowych zapewniają nie tylko dźwięk hi-fi ale również silny bas i dobrą izolację akustyczną. Wytrzymała konstrukcja i solidny kabel zapewniają długowieczność. Wysokiej jakości konstrukcja, etui ochronne, narzędzie do czyszczenia oraz szeroki wybór wkładek dopasowujących całkowicie przeobrażą twoje podejście do dźwięku.

  Normalna cena: 719,00 zł

  Cena promocyjna: 619,00 zł

 5. Sennheiser IE80 Sennheiser IE80
  Sale

  Sennheiser IE80

  Słuchawki IE 80 stanowią połączenie dźwięku stereo hi-fi, wysokiego współczynnika tłumienia hałasu otoczenia oraz znakomitej konstrukcji. Wytrzymałą konstrukcję charakteryzują metalowe wykończenia i solidny, wymienny przewód. Model IE 80 został ponadto wyposażony w unikalną technologię pozwalającą na dopasowanie basu do indywidualnych preferencji.

  Normalna cena: 1 349,00 zł

  Cena promocyjna: 1 149,00 zł

 6. Sennheiser IE8i Sennheiser IE8i
  Sale

  Sennheiser IE8i

  Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, słuchawki IE 8i pozwalają użytkownikowi na precyzyjne dopasowanie basu do własnych preferencji. Dynamiczne przetworniki wyposażone w silne magnesy neodymowe zapewniają doskonałą precyzję i czystość dźwięku zaś inteligentny pilot oraz mikrofon pozwalają na proste zarządzanie utworami i połączeniami telefonicznymi. Wytrzymały, wymienny przewód możne być łatwo serwisowany. Model IE 8i oferuje szeroki wybór wkładek dopasowujących zapewniających wysokie tłumienie hałasu do 26 dB ! Etui transportowe wyposażono w wymienne osuszacze solne, zapewniające stały poziom wilgotności podczas przechowywania, co jest szczególnie przydatne np po kontakcie słuchawek z potem.

  Normalna cena: 1 439,00 zł

  Cena promocyjna: 1 229,00 zł

 7. Sennheiser Presence, zestaw słuchawkowy Bluetooth Sennheiser Presence, zestaw słuchawkowy Bluetooth
  Sale

  Sennheiser Presence, zestaw słuchawkowy Bluetooth

  PRESENCE™ to zestaw słuchawkowy Bluetooth ® klasy premium dla profesjonalistów w podróży. Zaawansowana technologia redukcji szumów poprawia komunikację w głośnym otoczeniu i przekazuje dźwięk w jakości HD.

  Normalna cena: 629,00 zł

  Cena promocyjna: 539,00 zł

 8. Sennheiser PX100-II-i Sennheiser PX100-II-i
  Sale

  Sennheiser PX100-II-i

  Model PX 100-II-i to minisłuchawki nauszne na każdy sezon, które pozwalają cieszyć się ulubionymi utworami muzycznymi z przenośnego odtwarzacza audio. Otwarta konstrukcja dynamicznych przetworników zapewnia naturalną reprodukcję dźwięku z mocnym basem a inteligentny pilot zintegrowany z przewodem z wbudowanym mikrofonem umożliwia proste zarządzanie zarówno utworami jak i połączeniami.

  Normalna cena: 319,00 zł

  Cena promocyjna: 279,00 zł

 9. Sennheiser PX200-II-i Sennheiser PX200-II-i
  Sale

  Sennheiser PX200-II-i

  Słuchawki PX 200-II-i pozwalają "zanurzyć się" w doskonałym dźwięku charakterystycznym dla produktów Sennheiser. Zamknięte przetworniki zapewniają doskonałą izolację od szumu otoczenia co pozwala na niezakłócony odbiór muzyki. Silne magnesy neodymowe zapewniają niski poziom zniekształceń oferując mocny stereofoniczny dźwięk i podnosząc jakość odsłuchu utworów MP3. Innym atutem słuchawek jest inteligentny pilot zintegrowany z przewodem z wbudowanym mikrofonem współpracujący z najnowszą generacją urządzeń iPod, iPhone oraz iPad. Pilot zapewnia sterowanie głośnością, odbieranie i kończenie połączeń, korzystanie z komend głosowych oraz wyszukiwanie i odtwarzanie utworów muzycznych. Słuchawki PX200-II-i są bardzo lekkie a dzięki zastosowaniu miękkich wykładzin kapsuł bardzo wygodne nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. W razie potrzeby składana konstrukcja typu fold-and-flip umożliwia łatwe złożenie i umieszczenie słuchawek w etui transportowym. Solidny pałąk z metalowym wzmocnieniem zapewnia wytrzymałość i trwałość zestawu.

  Normalna cena: 429,00 zł

  Cena promocyjna: 369,00 zł

 10. Sennheiser VMX200 II Sennheiser VMX200 II
  Sale

  Sennheiser VMX200 II

  Zestaw multimedialny VMX 200 II łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i wyjątkowo małe rozmiary. Dzięki zastosowaniu 2 mikrofonów system rozpoznaje miejsce z którego pochodzi dźwięk dokładnie tak jak robi to ludzki mózg. Wbudowane oprogramowanie umożliwia wykrycie oraz eliminację większości niepożądanych szumów oraz transmisję niezakłóconego dźwięku mowy przez telefon

  Normalna cena: 449,00 zł

  Cena promocyjna: 389,00 zł

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 21 do 30 z 31

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4