Witaj!

 

Słuchawki przenośne

Słuchawki przenośne. Słuchawki do iPhone, iPod, iPad, do innych telefonów, sportowe oraz uniwersalne.


OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Słuchawki przenośne są to słuchawki lekkie, współpracujące z urządzeniami mobilnymi takimi jak telefony, tablety, laptopy (nie potrzebują przedwzmacniacza), bezprzewodowe z modułem Bluetooth lub z kablem mini jack 3.5mm.
Przenośne słuchawki to również takie, wyposażone w mikrofon zintegrowany z pilotem sterującym,(play/stop/rewind lub regulacją głośności).

Kompatybilnością, w przypadku słuchawek zarówno Bluetooth jak i tych z kablem mini jack 3.5 mm, określamy możliwość pracy z określonym urządzeniem, w zależności od specyfikacji słuchawek, czyli poprawność działania pilota funkcyjnego/ mikrofonu z oprogramowaniem mobilnym(iOS/android/Windows) lub w przypadku słuchawek bezprzewodowych możliwość pracy z urządzeniem o danej wersji modułu Bluetooth.

Do słuchawek przenośnych również zaliczamy słuchawki sportowe, z uchwytami na ucho lub nawet zagłowne, nie utrudniające słuchania muzyki podczas biegania, jazdy na rowerze lub wykonywania innej czynności, którą utrudniałyby słuchawki wypadające z ucha lub zsuwające się z głowy.
Słuchawki sportowe są również często wyposażone w mikrofon oraz pilot funkcyjny służący do szybkiego przełączenia utworu, przerwania odtwarzania muzyki oraz odebrania lub odrzucenia połączenia.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
Mianem słuchawek przenośnych uniwersalnych określamy słuchawki kompatybilne z każdym typem urządzeń mobilnych, czy jest to Android czy iOS, a nawet Windows. Są wyposażone w pilota jednoprzyciskowego/trójprzyciskowego, odpowiedzialnego tylko za regulację głośności lub (oraz) rozpoczynanie/przerywanie odtwarzania. To, co również wyróżnia słuchawki przenośne kablowe od tych z zastosowaniem stacjonarnym jest pozbawienie ich rozdzielonego wtyku na mikrofon oraz audio, w zamian za zastąpienie tego trójpinowym kablem z wtykiem jack, w celu uniknięcia dodatkowej przejściówki.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
Ponadto słuchawki przenośne mogą być wyposażone w system redukcji szumów otoczenia polegający na tłumieniu zewnętrznego hałasu w oparciu o fizyczną zasadę fali dźwiękowej tłumionej przez falę przeciwną. System ten opiera się na układzie mikrofonów zbierających dźwięk z otoczenia(umieszczonych najczęściej w zewnętrznej części kopułki przetwornika) oraz układu elektronicznego sprzężonego z generatorem fali akustycznej. Dzięki czemu możliwe jest niezakłócone słuchanie muzyki na ulicy, w pociągu, autokarze czy samolocie.

Produktów od 1 do 45 z 159

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 45 z 159

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane