Witaj!

 

Profesjonalne

Słuchawki profesjonalne dla DJów oraz monitoringu. Profesjonalne słuchawki przenośne.


Słuchawki do zastosowań profesjonalnych dopełniają klasę audiofilską przy niższym budżecie, wychodzącą na przeciw zestawom z nieosiągalnym dla większości pułapem cenowym. W klasie profesjonalnej jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę dobre modele, które spełnią pokładane w nich oczekiwania zawodowców stuprocentowo, przy niższych kosztach . Konstrukcje profesjonalne cechują się bardzo wysoką jakością użytych materiałów przy adekwatnie wysokiej jakości dźwięku.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
Najważniejszymi cechami słuchawek do zastosowań profesjonalnych są:
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
• Konstrukcja:OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
- Zamknięta - szczelnie domykają kanał słuchowy, dzięki czemu do ucha nie docierają żadne niepożądane dźwięki, nie zapewniają jednak wentylacji kanału słuchowego, przez co narząd słuchu szybciej się męczy (krótszy czas użytkowania). Taka budowa słuchawek przeznaczona jest do głośnych i tłocznych miejsc. To idealne dla osób dużo podróżujących zarówno pociągami, samolotami jak i komunikacją miejską.
- Otwarta - nie przylegają szczelnie do kanału słuchowego, ucho ma zapewnioną wentylację, ale przepuszczają zewnętrzny hałas oraz otoczenie może słyszeć dźwięki dochodzące ze słuchawek. Są to słuchawki idealne do domowego użytku jak i cichych, spokojnych miejsc.
- Półotwarta – połączenie najlepszych cech słuchawek otwartych z zamkniętymi, zapewniają idealne wygłuszenie dźwięków z otoczenia przy wysokiej wygodzie korzystania z nich i wentylacji, dzięki czemu ucho nie męczy się tak szybko.

• Typ łączności:
- Przewodowa – kabel zakończony wtykiem , mini jack 3.5mm lub jack 6.3mm (nie posiada pilota z regulacją głośności)
- Bezprzewodowa – słuchawki wyposażone w moduł bezprzewodowego połączenia Bluetooth (nie posiada pilota z regulacją głośności)

• Moc słuchawek do zastosowań profesjonalnych:
- Minimalnie 100mW.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
• Pasmo przenoszenia:
- Minimalnie 15-24000
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Produktów od 1 do 45 z 58

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 45 z 58

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane