Fatal error: Call to undefined function sideBlock2() in /home/ziemcyng/domains/audioprestige.pl/public_html/app/design/frontend/default/theme207/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml on line 33
Największy wybór słuchawek dla graczy przystosowanych do współpracy z konsolami do gier.|audioprestige.pl

Witaj!

 

Xbox/PS

Słuchawki dla graczy przystosowane do współpracy z konsolami do gier.Słuchawkami multimedialnymi nazywamy zestawy przeznaczone do korzystania z multimediów, czyli są to słuchawki dla graczy, pracowników Call Center, do rozmów wideo, na Skype, i biznesowe słuchawki douszne.


OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

- Słuchawki dla graczy – są to słuchawki zarówno przewodowe, Bluetooth, douszne, dokanałowe oraz nauszne zamknięte i otwarte. Charakteryzują się dużą mobilnością, wygodą w użytkowaniu, lekkością aby nie były męczące nawet przy wielogodzinnych sesjach przed ekranem. Wysoką dynamika idzie w parze z precyzją oraz kompatybilnością.Słuchawki multimedialne gwarantują niezwykłe wrażenia dźwiękowe zarówno podczas gry na komputerze jak i konsolach takich jak Playstation, Xbox, Nintendo, . Ponadto słuchawki dla graczy mogą być wyposażone w mikrofon niezbędny do komunikacji podczas sesji gamingowych, oraz pilot sterujący głośnością z możliwością zaprogramowania dodatkowego przycisku jako włącznik/wyłącznik przekazywania naszego głosu w trakcie gry albo przypisania tej funkcjonalności pod klawiszem na klawiaturze.


OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

1 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane