Product was successfully added to your shopping cart.

Office/Call Center

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

 1. Sennheiser PC2 CHAT Sennheiser PC2 CHAT
  Sale

  Sennheiser PC2 CHAT

  Nawet jeśli nie dysponujesz dużym budżetem dzięki słuchawkom PC 2 CHAT będziesz mógł cieszyć się dźwiękiem charakterystycznym dla produktów marki Sennheiser. Model ten nadaje się idealnie dla osób które chcą rozmawiać ze swoimi krewnymi i znajomymi przez internet wyraźnie i wygodnie. Konstrukcja na jedno ucho umożliwia podtrzymanie stałego kontaktu dźwiękowego z otoczeniem.

  Normalna cena: 79,00 zł

  Cena promocyjna: 65,00 zł

 2. Sennheiser PC26 USB Sennheiser PC26 USB
  Sale

  Sennheiser PC26 USB

  Model PC 26 USB to zestaw z pojedynczą słuchawką charakteryzujący się najlepszym w swojej klasie dźwiękiem oraz stosunkiem jakość-cena. Model ten bardzo dobrze się sprawdza w systemach rozpoznawania mowy, telefonii internetowej oraz systemach VOIP. Dzięki stylowemu wzornictwu oraz wygodzie użytkowania nadają się idealne do zastosowania w pracy lub w domu.

  Normalna cena: 229,00 zł

  Cena promocyjna: 199,00 zł

 3. Sennheiser PC3 CHAT Sennheiser PC3 CHAT
  Sale

  Sennheiser PC3 CHAT

  Dzięki słuchawkom PC 3 CHAT będziesz mógł cieszyć się dźwiękiem charakterystycznym dla produktów marki Sennheiser. Model ten jest przystępny cenowo, prosty w użyciu oraz wystarczająco wytrzymały by sprostać użytkownikom prowadzącym nawet bardzo aktywny tryb życia. Wysokiej jakości mikrofon z układem redukcji szumów zapewnia wyraźną rozmowę z krewnymi lub przyjaciółmi na całym świecie.

  Normalna cena: 89,00 zł

  Cena promocyjna: 70,00 zł

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)