Witaj!

 

Słuchawki multimedialne

Słuchawkami multimedialnymi nazywamy zestawy przeznaczone do korzystania z multimediów, czyli są to słuchawki dla graczy, pracowników Call Center, do rozmów wideo, na Skype, i biznesowe słuchawki douszne.


Zastosowanie oraz profity:
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
- Słuchawki dla graczy – są to słuchawki zarówno przewodowe, Bluetooth, douszne, dokanałowe oraz nauszne zamknięte i otwarte. Charakteryzują się dużą mobilnością, wygodą w użytkowaniu, lekkością aby nie były męczące nawet przy wielogodzinnych sesjach przed ekranem. Wysoką dynamika idzie w parze z precyzją oraz kompatybilnością.Słuchawki multimedialne gwarantują niezwykłe wrażenia dźwiękowe zarówno podczas gry na komputerze jak i konsolach takich jak Playstation, Xbox, Nintendo, . Ponadto słuchawki dla graczy mogą być wyposażone w mikrofon niezbędny do komunikacji podczas sesji gamingowych, oraz pilot sterujący głośnością z możliwością zaprogramowania dodatkowego przycisku jako włącznik/wyłącznik przekazywania naszego głosu w trakcie gry albo przypisania tej funkcjonalności pod klawiszem na klawiaturze.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PLOPIS AUDIOPRESTIGE.PL
- Słuchawki dla pracowników firm o charakterze Callcenter - charakteryzują się dużą wygodą, aby praca w nich nie była męcząca, niecodzienną klarownością dźwięku, po to aby móc usłyszeć nawet najcichszego klienta oraz wysokiej jakości mikrofonem, aby nie tylko słyszeć ale też być słyszanym bez zniekształceń czy zakłóceń.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
- Słuchawki do wideo rozmów takich jak Skype, Facetime - Lekkie, wygodne i proste w użyciu, aby każdy mógł w komfortowych warunkach porozumieć się z najbliższymi czy zdalnie uczestniczyć w konferencji tak, aby przekazać informacje bez obaw, że nie zostanie usłyszany i zrozumiany, dzięki wbudowanemu mikrofonowi rozmów. Słuchawki te mogą być zarówno przewodowe oraz bezprzewodowe z wbudowanym modułem bluetooth(również działające z urządzeniami mobilnymi takimi jak telefony, tablety) .
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
- Słuchawki typu business – dla wiecznie zapracowanych, kierowców, biznesmenów, informatyków albo dla ludzi ceniących wygodę w pracy. Douszne z wbudowanym modułem bluetooth, pozwalające na prowadzenie rozmowy bez utrudnień w postaci trzymania telefonu przy uchu i przerywania wykonywanej czynność
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Produktów od 1 do 45 z 160

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 45 z 160

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane