Product was successfully added to your shopping cart.

Słuchawki domowe

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

 1. Sennheiser PC26 USB Sennheiser PC26 USB
  Sale

  Sennheiser PC26 USB

  Model PC 26 USB to zestaw z pojedynczą słuchawką charakteryzujący się najlepszym w swojej klasie dźwiękiem oraz stosunkiem jakość-cena. Model ten bardzo dobrze się sprawdza w systemach rozpoznawania mowy, telefonii internetowej oraz systemach VOIP. Dzięki stylowemu wzornictwu oraz wygodzie użytkowania nadają się idealne do zastosowania w pracy lub w domu.

  Normalna cena: 229,00 zł

  Cena promocyjna: 199,00 zł

 2. Sennheiser PC333D USB Sennheiser PC333D USB
  Sale

  Sennheiser PC333D USB

  Model PC 333D wprowadza nowy, wielokanałowy wymiar dźwięku w do najbardziej wymagających rozgrywek w sieci LAN. Dzięki zastosowaniu udoskonalonej technologii Dolby Headphone słuchawki zapewniają ultra-realistyczną bazę wysokiej jakości dźwięku charakterystycznego dla produktów marki Sennheiser. Dzięki zastosowaniu przetworników o konstrukcji zamkniętej, obsłudze formatu 7.1 oraz mikrofonowi z systemem redukcji szumu PC 333D dostarcza niezwykłych wrażeń dźwiękowych zarówno w trakcie gry jak i podczas oglądania filmów.

  Normalna cena: 679,00 zł

  Cena promocyjna: 579,00 zł

 3. Sennheiser PC36 USB Sennheiser PC36 USB
  Sale

  Sennheiser PC36 USB

  Model PC 36 USB to zestaw charakteryzujący się najlepszym w swojej klasie dźwiękiem stereo oraz stosunkiem jakość-cena. Model ten bardzo dobrze się sprawdza w systemach rozpoznawania mowy, telefonii internetowej oraz systemach VOIP. Dzięki stylowemu wzornictwu oraz wygodzie użytkowania nadają się idealne do zastosowania w pracy lub w domu.

  Normalna cena: 249,00 zł

  Cena promocyjna: 219,00 zł

 4. Sennheiser PC363D Sennheiser PC363D
  Sale

  Sennheiser PC363D

  Model PC 363D to słuchawki do gier z dźwiękiem Surround łączące w sobie wyjątkową wygodę użytkowania i luksus. Dzięki zastosowaniu technologii Dolby® oferującej wirtualny dźwięk 7.1 słuchawki zapewniają głębokie i bezpośrednie wrażenia słuchowe dla bezkompromisowych graczy szukających najlepszego dźwięku i komfortu. Słuchawki wyposażone są w duże i wygodne nauszniki welwetowe w rozmiarze XXL, zakrywające ucho podczas gry. Dzięki zastosowaniu wycinanych laserem otworów w aluminiowych kapsułach powietrze wokół ucha może cyrkulować co zapewnia chłodzenia głowy podczas intensywnych rozgrywek. Jeśli zamierzasz używać PC 363D do gier jesteś w dobrych rękach. Podobnie jak w modelu PC 360 słuchawki wyposażone są w najlepszy mikrofon dla graczy jaki kiedykolwiek powstał. Jest on wyposażony w zaawansowany system redukcji szumów a jego elastyczna konstrukcja pozwala wybrać użytkownikowi w którym miejscu ma być zamontowany i w jakiej odległości od ust. Mikrofon może być wyciszony poprzez podniesienie wspornika. Ten unikalny zestaw nie tylko wygląda wspaniale ale został zbudowany tak aby dużo wytrzymać. Do konstrukcji zastosowano tylko wysokiej jakości materiały przy zwróceniu najwyższej uwagi nawet na najdrobniejsze detale produkcyjne. Zarówno przetworniki jak i przewody zostały wyprodukowane w zakładach producenta na terenie Europy.

  Normalna cena: 1 129,00 zł

  Cena promocyjna: 959,00 zł

 5. Sennheiser PC7 USB Sennheiser PC7 USB
  Sale

  Sennheiser PC7 USB

  Model PC 7 USB wyróżnia się superłatwym podłączeniem do komputera. Dzięki funkcji plug-and-play za pośrednictwem złącza USB możesz szybko podłączyć słuchawki i nawiązać rozmowę w internecie. Konstrukcja na jedno ucho umożliwia podtrzymanie stałego kontaktu dźwiękowego z otoczeniem dzięki czemu nadają się one szczególnie do użycia przez rodziny. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałych materiałów są praktycznie niemożliwe do złamania. Mikrofon z układem redukcji szumów zapewnia że każde słowo w rozmowie będzie zrozumiałe bez względu na otaczający hałas.

  Normalna cena: 139,00 zł

  Cena promocyjna: 105,00 zł

 6. Sennheiser PC8 USB Sennheiser PC8 USB
  Sale

  Sennheiser PC8 USB

  Jeśli doskonały dźwięk charakterystyczny dla produktów Sennheiser za przystępną cenę jeszcze cię nie przekonał do zakupu modelu PC 8 USB zrobi to na pewno wygodna regulacja głośności oraz przełącznik mute zintegrowany z przewodem. To w połączeniu z systemem łatwego podłączenia do komputera plug-and-play w oparciu o złącze USB będą dowodem na to że słuchawki PC 8 USB rzeczywiście oferują najwyższą wygodę użytkowania i jakość.

  Normalna cena: 159,00 zł

  Cena promocyjna: 115,00 zł

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)