Witaj!

 

Słuchawki domowe

Słuchawki domowe. Słuchawki do tv, bezprzewodowe, dla domowego studia oraz uniwersalne.


Słuchawki domowe (stacjonarne) przeznaczone są do użytku stacjonarnego, w domu, w pracy, do studia. Charakteryzują się niebywałą wygodą w użyciu, odpowiednim wygłuszeniem, przejrzystością dźwięku oraz dynamiką, tak aby sprawdzały się zarówno w domowym, spokojnym otoczeniu, ale również w ferworze imprezy, z myślą o DJ-ach. Ale również są to słuchawki dla graczy czy takie, które podłączymy do naszego telewizora, aby bez ograniczeń cieszyć się dobrym dźwiękiem.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Ze względu na konstrukcję, słuchawki domowe dzielimy na:

- Nauszne(przylegające do ucha i okalające je):

• Zamknięte - szczelnie domykają kanał słuchowy, dzięki czemu do ucha nie docierają żadne niepożądane dźwięki, nie zapewniają jednak wentylacji kanału słuchowego, przez co narząd słuchu szybciej się męczy (krótszy czas użytkowania). Taka budowa słuchawek przeznaczona jest do głośnych i tłocznych miejsc i są idealne dla osób dużo podróżujących zarówno pociągami, samolotami jak i komunikacją miejską.
• Otwarte– nie przylegają szczelnie do kanału słuchowego, ucho ma zapewnioną wentylację, ale przepuszczają zewnętrzny hałas oraz otoczenie może słyszeć dźwięki dochodzące ze słuchawek. Są to słuchawki idealne do domowego użytku jak i cichych, spokojnych miejsc.
• Półotwarte – połączenie najlepszych cech słuchawek otwartych z zamkniętymi, zapewniają idealne wygłuszenie dźwięków z otoczenia przy wysokiej wygodzie korzystania z nich i wentylacji, dzięki czemu ucho nie męczy się tak szybko.

- Douszne - wsuwane do ucha, bądź wsuwane do ucha z nakładką na uszy lub słuchawki douszne ze stelażem zagłownym (słuchawki zagłowne).
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
Słuchawki również możemy podzielić ze względu na typ połączenia:
- Bezprzewodowe – łączące się z urządzeniami za pomocą modułu komunikacji Bluetooth. Słuchawki można połączyć z urządzeniami posiadającymi Bluetooth, takimi jak laptopy, tablety, smartfony, wszelkie urządzenia mobilne, wyposażone w moduł Bluetooth. Dodatkowo słuchawki te wyposażone są w akumulator zasilający, pozwalający na określony czas pracy słuchawek (indywidualnie określony przez producenta).
- Przewodowe słuchawki – łączą się z urządzeniami za pomocą standardowego kabla, który zakończony jest wtykiem mini jack 3.5mm (możliwe zastosowanie przejściówki na jack 6.3mm) lub jack 6.3mm.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Produktów od 1 do 45 z 72

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 45 z 72

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane