Fatal error: Call to undefined function sideBlock2() in /home/ziemcyng/domains/audioprestige.pl/public_html/app/design/frontend/default/theme207/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml on line 33
Słuchawki bezprzewodowe - Największy wybór - AudioPrestige.pl

Witaj!

 

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe nie posiadają przewodu, za pomocą którego można podłączyć słuchawki do dowolnego urządzenia. Podłączamy je za pomocą transmisji Bluetooth. Wygodne słuchawki, które nie ograniczają nas długością kabla! W naszej ofercie znajdziecie Państwo słuchawki bezprzewodowe znanych marek jak Sennheiser, Denon, czy Klipsch.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Oferujemy słuchawki sportowe. Każdy trening będzie jeszcze przyjemniejszy a efekty spektakularne. Idealne dla biegaczy.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Zestaw słuchawkowy z nadajnikiem – idealny tam, gdzie nie chcemy zaplątanych kabli, czy to oglądając telewizję, czy słuchając muzyki.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Słuchawki z mikrofonem i regulacją głośności – dedykowane do smartfonów, idealnie nadają się do prowadzenia rozmów telefonicznych jak i słuchania muzyki.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Słuchawki służą do indywidualnego odbioru słyszalnej fali dźwiękowej, która jest przekształcana z sygnału elektrycznego. Odbiornik najczęściej umieszczany jest w bezpośredniej bliskości ucha (słuchawki nauszne, wokółuszne) a nawet w kanale słuchowym (coraz bardziej popularne słuchawki dokanałowe).

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Ze względu na konstrukcję, słuchawki możemy podzielić na:

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Wokółuszne – zamknięta konstrukcja, z dużymi nausznikami w których mieści się cała małżowina uszna, przetwornik elektroakustyczny znajduje się w niewielkiej komorze. Zamknięta konstrukcja redukuje odgłosy z zewnątrz do minimum.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Nauszne – zamknięta konstrukcja, w których małżowina uszna jest tylko przykryta jest słuchawką (przetwornikiem) w niewielkiej komorze.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Półotwarte – są to słuchawki częściowo osłaniające małżowinę uszną, jednak nie zakrywają jej całkowicie.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Otwarte – słuchawki o otwartej konstrukcji tylko zbliża się ucho do membrany słuchawki, ucho pozostaje odsłonięte.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Douszne – słuchawki, które wsuwa się jedynie częściowo do kanału słuchowego

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Dokanałowe – wsuwa się je do kanału słuchowego.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Słuchawki nauszne i wokółuszne zwykle mocowane są do sprężynującego pałąka, który pozwala na dokładne dopasowanie i utrzymanie słuchawek na głowie. Niektóre modele wyposażone SA też w mikrofon i regulację głośności. Dedykowane do konkretnych systemów operacyjnych, idealnie nadają się do słuchania muzyki, a także rozmów przez telefon. Wszechstronne zastosowanie słuchawek sprawia, że są nieodłącznym elementem codzienności, czyniąc ją niezwykłą.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
OPIS AUDIOPRESTIGE.PLOPIS AUDIOPRESTIGE.PLOPIS AUDIOPRESTIGE.PLOPIS AUDIOPRESTIGE.PLOPIS AUDIOPRESTIGE.PLOPIS AUDIOPRESTIGE.PLOPIS AUDIOPRESTIGE.PL

31 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

31 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane