Fatal error: Call to undefined function sideBlock2() in /home/ziemcyng/domains/audioprestige.pl/public_html/app/design/frontend/default/theme207/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml on line 33
Słuchawki z systemem redukcji szumów - AudioPrestige.pl

Witaj!

 

Redukcja szumów

Słuchawki z redukcją szumów – zestaw wygłuszający niepożądane dźwięki z otoczenia, tak aby można było słuchać ulubionej muzyki bez przeszkód ze strony otoczenia, bez względu na to czy znajdujemy się w biurowcu, mieszkaniu, zatłoczonej komunikacji miejskiej.


Ze względu na typ redukcji szumów zastosowany w zestawie słuchawkowym, wyróżniamy:
- Pasywną redukcję szumów - słuchawki z pasywnym wyciszaniem są minimalnie cięższe (i) lub większe ze względu na zastosowanie w nich dodatkowych warstw pochłaniających fale dźwiękowe z otoczenia, takich jak pianki o wysokiej gęstości. Duże znacznie mają też materiały, z których wykonane są nauszniki. Modele ze skóry najczęściej lepiej radzą sobie z izolowaniem odgłosów otoczenia niż te welurowe.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
- Aktywną redukcję szumów - tłumią zewnętrzny hałas w oparciu o fizyczną zasadę fali dźwiękowej i fali do niej przeciwnej (generują falę o tej samej amplitudzie i częstotliwości, jednak przesunięte w fazie o 180 stopni). System zbudowany jest z układu mikrofonów odpowiedzialnych za zbieranie dźwięku z otoczenia, umieszczonych w zewnętrznej części kopułki przetwornika oraz układu elektronicznego, sprzężonego z generatorem fali akustycznej.
Dzięki zastosowaniu systemu aktywnego tłumienia dźwięków z otoczenia możliwe jest na przykład niezakłócone słuchanie muzyki w biurze, samolocie, autokarze czy komunikacji miejskiej. System ten znajduje szczególne zastosowanie w seriach słuchawek podróżnych przystosowanych do obsługi odtwarzaczy przenośnych (smartfon/mp3) oraz w serii słuchawek profesjonalnych dla pilotów i kontrolerów lotów.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL
Słuchawki z systemem redukcji szumów mogą mieć konstrukcję nauszną jak i douszną. W konstrukcji dousznej występują z systemem tłumienia pasywnego (w postaci wygłuszających gumek) lub aktywnego.

Ponadto, słuchawki wyposażone w redukcję szumów występują w dwóch konfiguracjach, ze względu na typ łączności z urządzeniem:
- Słuchawki z bezprzewodowym modułem bluetooth;
- Słuchawki z kablem zakończonym wtyczką mini jack(3.5mm) lub jack(6.3mm).

3 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane