Product was successfully added to your shopping cart.

Sennheiser CXC700

Krótki opis

CXC 700 to premierowe słuchawki dokanałowe do podróży wyposażone w funkcje NoiseGard™ / digital oraz TalkThrough.
Zostały one skonstruowane z myślą o biznesmenach oraz osobach które często podróżują samolotem i zostały wyposażone w najnowszej generacji system aktywnego tłumienia hałasu NoiseGard™ / digital zapewniający elektroniczną detekcję i redukcję szumu otoczenia.

Słuchawki oferują wybór jednego z trzech trybów cyfrowej eliminacji hałasu w zależności od charakterystyki akustycznej otoczenia:

- Tryb 1 zoptymalizowany do wykorzystania w pociągach, metro, autobusach, samochodach i samolotach podczas lotów na krótkie odległości. Działanie układu skoncentrowane jest w zakresie niskich częstotliwości (100-400 Hz) i umożliwia aktywne tłumienie hałasu o -23 dB.

- Tryb 2 zoptymalizowany do wykorzystania w samolotach podczas lotów na duże odległości w klimatyzowanych pomieszczeniach. Działanie układu skoncentrowane jest w zakresie średnich częstotliwości (400 - 3000 Hz) i umożliwia aktywne tłumienie hałasu o -23 dB.

- Tryb 3 zoptymalizowany do wykorzystania w ruchu w zatłoczonych lokalizacjach lub w innych środowiskach charakteryzujących się wysokim natężeniem dźwięku. Działanie układu skoncentrowane jest w zakresie niskich i średnich częstotliwości (100 - 3000 Hz) i umożliwia aktywne tłumienie hałasu o -15 dB.

System aktywnej eliminacji hałasu NoiseGard™ / digital zmniejsza o dodatkowe -23 dB stłumiony już wcześniej w sposób pasywny o -25 dB szum otoczenia (dla częstotliwości powyżej 3000 Hz). Połączenie powyższych parametrów z zastosowaniem sprawdzonych przetworników akustycznych spowoduje znaczny wzrost zadowolenia z dźwięku charakteryzującego się szczegółową reprodukcją detali oraz czystym, żywym basem.

Słuchawki wyposażone są również w funkcję TalkThrough umożliwiającą prowadzenie rozmowy z osobą towarzyszącą bez potrzeby zdjęcia słuchawek.

Ergonomiczny kontroler zawiera jedną baterię alkaliczną AAA wystarczającą na 16 godzin ciągłej pracy. Przełączniki funkcji NoiseGard / digital, TalkThrough oraz regulacja głośności zostały rozmieszczone intuicyjnie aby zapewnić szybki dostęp nawet w warunkach słabego oświetlenia występujących np w samolocie.
CXC 700 to wszechstronne słuchawki umożliwiające odsłuch wszystkich rodzajów muzyki zarówno z pokładowych systemów rozrywki jak również większości urządzeń odtwarzających dźwięk co czyni je idealnym towarzyszem dla osób które często podróżują samolotem. Sztywne etui transportowe umożliwia przechowanie zarówno słuchawek jak i dodatkowych akcesorii.

Dostępność: W sprzedaży

Pozostało 1

Normalna cena: 1 039,00 zł

Cena promocyjna: 889,00 zł