Product was successfully added to your shopping cart.

B&O Play BeoPlay H7 Natural (beżowe)

Krótki opis

Zaprojektowane przez Jakoba Wagnera bezprzewodowe słuchawki BEOPLAY H7 dostarczają Ci jakości dźwięku jaką znasz z produktów Bang & Olufsen w lekkiej I mobilnej postaci.

Dzięki wyjątkowo długiej pracy na baterii słuchawki nie zawiodą Cię choćbyś miał słuchać ich od rana do późnej nocy bez żadnych przerw.

Zaawansowana bateria w H7 zapewnia do 20 godzin odtwarzania muzyki w trybie bezprzewodowym po czym może być wymieniona na zapasową lub ładowana dzięki dołączonemu przewodowi USB, możesz również podłączyć przewód i dalej korzystać ze słuchawek w trybie pasywnym.

Jeśli zapomnisz wyłączyć H7 po 15 minutach braku odtwarzania słuchawki wyłączą się automatycznie.

Dźwięk autentyczny i naturalny, perfekcyjnie zbalansowany z niezwykle szeroką sceną dźwiękową – niezależnie czy używasz ich w trybie bezprzewodowym czy przewodowym.

Dotykowy panel sterujący na prawej muszli pozwala Ci regulować poziom głośności, zmieniać utwory, oraz odbierać połączenia telefoniczne – panel sterujący działa nawet gdy nosisz rękawiczki.

zapewniają najwyższy poziom komfortu niezależnie od tego jak długo słuchasz muzyki lub też aktualnie nosisz słuchawki na szyi.

Nauszniku wykonane z pianki z efektem pamięci, pokryte naturalną i miękką jagnięcą skórą.
Najwyższa jakość bezprzewodowej transmisji dzięki Bluetooth 4.1 z aptX i AAC.