Product was successfully added to your shopping cart.

Denon AVR-X6200W (srebrny)

Krótki opis

9.2-kanałowy sieciowy amplituner AV Full 4K Ultra HD z Wi-Fi i Bluetooth®

Zanurz się w zdumiewająco przestrzennym dźwięku 3D z amplitunerem Denon AVR-X6200W oferującym technologię Dolby Atmos i innowację przestrzennego dekodowania DTS:X. Obie te ultra nowoczesne technologie bazują na innowacji przestrzennego dźwięku w oparciu o kodowanie na obiekcie, oferując tym samym niewiarygodne przeżycia dźwięku 3D. Nowoczesna funkcja zaawansowanego przetwarzania wideo i sekcja przełączeń pozwala na pełną obsługę technologii full 4K Ultra HD, HDMI 2.0a i HDCP 2.2.

Sekcja potężnego wzmacniacza zapewnia unikatowe monolityczne wzmacniacze w dyskretnej obudowie wyposażone w technologię DHCT. Wyposażony w moc 205W na kanał model AVR-X6200W został dodatkowo wyposażony w niską impedancję, tak aby zapewnić również zgodność z głośnikami 4 Ohm.

Dzięki wbudowanym technologiom Wi-Fi i Bluetooth oraz podwójnym antenom, AVR-X6200W pozwala słuchać ulubionej muzyki korzystając z serwisów strumieniujących – w tym Spotify Connect – i tysięcy stacji internetowych. Dodatkowo istnieje możliwość bezprzewodowego strumieniowania ulubionych piosenek korzystając z iPhone’a, iPod Touch’a i iPada za pomocą AirPlay.