Witaj!

 

JVC

Prawdziwe kino nie może się obyć bez projektora! Charakterystyczny obraz, efekt który uzyskujemy dzięki zastosowaniu projektora zapewnia że wrażenia które do tej pory były dostępne tylko w komercyjnych kinach możemy przenieść do domu.
W końcu nie ma nic piękniejszego niż oglądanie filmu na 150 calowym ekranie dźwięko-przepuszczalnym – aby głośniki mogłyby być ukryte za ekranem a dźwięk wydobywał się wprost z głównej sceny, dokładnie ze środka akcji. Zastosowanie projektora niesie również za sobą wiele estetycznych aspektów – projektor i ekran mogą być ukryte w suficie podwieszanym, za pomocą windy, wysuwane tylko wtedy kiedy z nich korzystamy. Dzięki temu jeśli kino zainstalowane w pomieszczeniu wielofunkcyjnym, wnętrze możemy zaaranżować na kilka wiele sposobów, znajdując odpowiedni kompromis dla wszystkich użytkowników.

Przy wyborze projektora do kina domowego należy zwrócić przede wszystkim uwagę na jakość wyświetlanego obrazu, w projektorach kinowych nie walczymy o ultra jasność, projektory które sprawdzają się w warunkach konferencyjnych nie sprawdza się w domowym zaciszu. Jasność o która walczymy w pomieszczeniach biurowych jest wrogiem kontrastu który jest jednym z bardziej istotnych parametrów projektora kinowego. Dlatego parametry projektorów do kina domowego są zdecydowanie różne od projektorów konferencyjnych. Właściwy projektor powinien być dobrany do pomieszczenia oraz ekranu na który będzie świecił. Jeśli maja Państwo wątpliwości co do właściwego wyboru – prosimy o kontakt, oraz serdecznie zapraszamy do naszej Sali kinowej aby zobaczyć jak może wyglądać przykładowe kino. Sala kinowa jest również wyposażona w system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. czytaj więcej

3 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane