Product was successfully added to your shopping cart.
  • JVC Z1 f JVC Z1 f
  • JVC Z1 4K JVC Z1 4K
  • JVC Z1 back JVC Z1 back

JVC DLA-Z1

Krótki opis

JVC projektor 4K D-ILA DLA-Z1 z najmniejszymi na świecie panelami D-ILA o rozdzielczości rzeczywistej 4K oraz laserowym źródłem światła "Blu-Escent"

Dostępność: W sprzedaży

Pozostało 1

179 990,00 zł

Szczegóły

Przetworniki D-ILA mają o 31% zredukowane odstępy między pikselami w stosunku do poprzednich generacji tj. do 3.8㎛ i przekątną zmniejszoną do 0.69 cala, co oznacza, że są obecnie najmniejszymi przetwornikami na świecie realizującymi wysokiej jakości obrazy 4K (4096x2160 pikseli). Ponadto, dzięki użyciu technologii pionowej orientacji i techniki planaryzacji zmniejszono niepotrzebne rozpraszanie i dyfrakcję światła co ma bezpośredni wpływ na wysoki współczynnik kontrastu.

Projektor JVC DLA-Z1 wykorzystuje trzy przetworniki 4K D-ILA, każdy dedykowany dla innego koloru bazowego (czerwonego, zielonego i niebieskiego). W rezultacie otrzymujemy szczegółowy obraz bez widocznej siatki, nawet przy dużych rozmiarach. Źródłem światła jest oryginalna technologia laserowa JVC „Blu-Escent” wykorzystująca niebieską diodę laserową. Przekłada się to na wysoką jasność 3.000 lm oraz długą żywotność źródła światła 20.000 godzin.

Szklany obiektyw z 18 elementami w 16 grupach oraz z aluminiowym tubusem obiektywu. W celu dostosowania do wyższej rozdzielczości 4K konstruktorzy powiększyli średnicę soczewki do 100 mm w porównaniu do poprzednich 65 mm, co zaowocowało uzyskaniem czystości i ostrości od środka aż po krawędzie obrazu. Utrzymano przy tym szeroki zakres przesunięcia obrazu (Lens-shift) 100% w pionie, oraz 43% w poziomie*2. Ponadto obiektyw zawiera 5 nieregularnych soczewek dyspersyjnych zgodnie z różnymi współczynnikami załamania światła R/G/B, dzięki czemu zminimalizowano aberrację chromatyczną i przesunięcie kolorów po przesunięciu obiektywu. Rezultatem jest precyzyjna projekcja obrazu w rozdzielczości 4K.


- Pierwszy projektor na świecie z certyfikatem "THX Display" 4K - rozpoczęcie procesu certyfikacji
- Dalsza ewolucja technologii poprawy rozdzielczości „Multiple Pixel Control” – nowy algorytm, zoptymalizowany dla urządzeń 4K może teraz produkować obrazy z drobnymi szczegółami, nawet po konwersji z pełnego obrazu HD.
- Implementacja oryginalnej technologii JVC upłynniania ruchu "Clear Motion Drive", działająca również w 4K60P (4:4:4) uzupełniona technologią „Motion Enhance” Optymalizacja kontroli działania systemu optycznego D-ILA wraz z analizą charakterystyki obrazu znacznie redukuje występowanie artefaktów oraz rozmytego obrazu charakterystycznego dla obiektów w ruchu. Zastosowanie obu technologii skutkuje osiągnięciem wyrazistości i gładkości różnorodnych obrazów będących w ruchu.
- Funkcja automatycznej kalibracji[2], dostosowująca parametry obrazu w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu projekcyjnym
- Pre-formatowane tryby ustawień w zależności od modelu użytego ekranu projekcyjnego i charakterystyki powierzchni projekcyjnej optymalizujące kolorystykę i balans bieli
- Tryb „Low Latency” zmniejszający Input Lag (opóźnienie) ze źródła
- 10 banków pamięci pozwalających zarządzanie takimi parametrami jak ustawienia obiektywu (powiększenie optyczne, ostrość, lens-shift), zbieżność matryc, maskowanie obrazu w zależności od formatu obrazu czy specyfiki instalacji.
- Najnowszy standard HDMI / HDCP2.2 dla obu wejść HDMI z przepustowością do 18Gbps.

Informacje dodatkowe

Producent JVC
Kolor Czarny
Certyfikaty THX 3D
Technologia D-ILA
Jasność (ansi) >3000
Rozdzielczość Optyczna 4096 x 2400
Regulacja Optyki Elektryczna
Kontrast >50000
Obsługa 3D Tak
Pamięć ust. optyki Tak
Skaler 4K
Sterowanie IR, RS-232, LAN

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena