Product was successfully added to your shopping cart.

Podłogowe

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

 1. Focal Electra 1038 BE Black Laquer (czarny)

  Jak cała nowa linia Electry, 1038 czerpie z nowych komponentów i ustawień. Powalająca siła trzech 7” (18 cm) głośników niskotonowych, nieskończona moc uzupełnia nowe możliwości uzyskane dzięki nowej kalibracji sceny dźwięku. Prawdziwa broń masowego uwodzenia. Cena za 1 szt. Kolumny sprzedawane są w parach.
  42 790,00 zł
 2. Focal Scala Utopia Black Laquer (czarny)

  Podłogowy trójdrożny głośnik SCALA V2 zachował wszystkie cechy poprzedniej wersji, która już pięć lat temu znalazła uznanie wśród najbardziej wymagających audiofilów na całym świecie. Głośnik ten został doceniony za piękny design, niewiarygodną muzykalność oraz niezwykłą łatwość do zainstalowania w systemie. SCALA V2 oferuje zmodyfikowaną konstrukcję sekcji basowej, zapewniając lepsze wykorzystanie mocy oraz dając bardziej skuteczną kontrolę tonów niskich. Jednocześnie został poprawiony rejestr tonów średnich, co przyczyniło się do powstania bardziej precyzyjnej i spójnej sceny dźwiękowej. SCALA V2 przeniesie Cię jeszcze bliżej prawdziwej muzyki, wzmocnionej emocjami i niewiarygodną radością słuchania. Cena za 1 szt. Kolumny sprzedawane są w parach.
  95 900,00 zł
 3. Focal Stella Utopia EM Black Laquer (czarny)

  Pod względem technologicznym rodzona siostra Grande Utopii EM, Stella Utopia EM zaabsorbowała pakiet najbardziej zadziwiających innowacji, w wersji 3-drożnej i to w bardziej wygodnych rozmiarach. Nowy 13-calowy (33cm) wbudowany woofer pracuje z tym samym elektromagnesem co w Grande Utopii EM, co jest tak samo efektywne w infra-basie co w mid-basie. Istotna innowacja, która pozwala na nowo odkryć całą dynamikę i zdefiniowanie w kluczowych zakresach pasma, została unaoczniona w całej swej krasie dzięki Stelli Utopii EM. Cena za 1 szt.
  319 000,00 zł
 4. Focal Viva Utopia Black Laquer (czarny)

  Viva Utopia to 3-drożna kolumna przystosowana do najbardziej wyrafinowanych konfiguracji wielokanałowych. Obie wersje - pionowa (Viva Utopia) lub pozioma (Viva Centrum Utopia), również w konfiguracji Home Theater czy też Stereo - zawsze dobrze się sprawdzają. Kolejną zaletą są niesamowicie czyste średnie tony oraz wysoka sprawność i moc.
  42 900,00 zł
Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)