Fatal error: Call to undefined function sideBlock2() in /home/ziemcyng/domains/audioprestige.pl/public_html/app/design/frontend/default/theme207/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml on line 33
Największy wybór głosników do telewizorów i soundbarów.

Witaj!

 

Soundbar/TV

Soundbar(listwa głośnikowa) tak samo jak i zwykły głośnik TV kompensuje zjawisko polegające na tym, że nowoczesne płaskie telewizory muszą oferować bardzo dobry ostry i wspaniale kolorowy obraz, a także elegancki wygląd, a to powoduje, że miejsca na godny obrazu dźwięk pozostaje już niewiele.

OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Głośnik typu soundbar jest kompaktowym rozwiązaniem, oferującym łatwość w ustawieniu. Jego przyłączenie zależnie od modelu oraz producenta, polega na podłączeniu za pomocą interfejsu HDMI, wejść optycznych(opt In), koaksjalnych, analogowych lub bezprzewodowego połączenia poprzez moduł bluetooth.
Przy niezmiernej prostocie, współpracując z systemem 7.1 potrafią imitować dźwięk przestrzenny, albo zwyczajnie pracować w standardzie 2.1 tym samym dając możliwość skorzystania z systemów pokroju Virtual Surround Sound, oferujących przynajmniej namiastkę dźwięku przestrzennego w domu lub pracy.
OPIS AUDIOPRESTIGE.PL

Do listew głośnikowych oraz głośników TV wyposażonych w moduł łączności bluetooth istnieje również możliwość bezprzewodowego podłączenia telefonu, tabletu lub innego urządzenia multimedialnego również wyposażonego w ten moduł komunikacji bezprzewodowej, zamieniając głośnik telewizyjny w taki, z którego bez obaw i ograniczeń będzie można słuchać ulubionej muzyki nie wstając z kanapy i bez szukania pilota.
Soundbary oraz głośniki TV są alternatywą dla kogoś kto nie chce lub nie ma miejsca na obszerny zestaw kina domowego,przy kompaktowych rozmiarach jednocześnie oferując znakomitą jakość dźwięku, wykonania, elegancki wygląd i prostotę w obsłudze oraz podłączeniu. Pomimo tego, głośniki te można spokojnie połączyć z zestawem kina domowego, otrzymując tym samym dodatkowe wrażenia z oglądania filmów, grania w gry czy chociażby słuchania muzyki, w rozszerzonej przestrzeni.

Soundbary tak jak i inne głośniki dostępne są w dwóch wersjach:
- Pasywnej – bez wbudowanego wzmacniacza, wymagające w zamian innego, zewnętrznego;
-Aktywnej – z wbudowanym wzmacniaczem, niewymagające żadnych dodatkowych urządzeń na połączeniu z telewizorem.
Aktywne są najczęściej spotykaną wersją soundbarów, z założenia listwa głośnikowa ma być uproszczeniem, bez dodatkowych wzmacniaczy i kabli.
Jeśli chodzi o umieszczenie naszej listwy, ze względu na to, że jest to głośnik podłużny, umieszcza się go pod(tak jak w przypadku głośnika TV), lub nad telewizorem, w pierwszym przypadku może on stać na jednej półce razem z odbiornikiem TV, zaś w obu przypadkach może on być przytwierdzony do ściany.

Produktów od 1 do 45 z 47

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 45 z 47

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie


* Pola wymagane