0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Crestron TSCW-730 White Crestron TSCW-730 White
  • Crestron TSCW-730 White Crestron TSCW-730 White

Crestron TSCW-730 White

Krótki opis

Kompletny system sterowania ekranem dotykowym w jednym kompaktowym urządzeniu do montażu ściennego.

Dostępność: W sprzedaży

14 007,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.Crestron® TSCW-730 to idealne rozwiązanie do małej sali konferencyjnej, pokoju hotelowego, lub kamienicy. Dzięki wbudowanemu procesorowi 3-Series® i wspaniałemu, 7-calowemu kolorowemu ekranowi dotykowemu,możemy sterować wszystkimi urządzeniami w domu np. światłami, audio i wideo, ogrzewaniem i klimatyzacją, systemami bezpieczeństwa i nadzoru. Wbudowane funkcje wideo interkomu wideo H.264 i interkom Rava® SIP mogą nawet pełnić funkcję wideo domofonu.


Dzięki eleganckiemu wyglądowi, TSCW-730pasuje idealnie do każdych warunków i wystroju pomieszczenia. Wybór opcji montażu pozwala na zainstalowanie TSCW-730 w miejscach niedostępnych dla innych kontrolerów Można go zainstalować na ścianie, na stole lub zamontować na niemal każdej płaskiej powierzchni - nawet w szkle, granicie lub marmurze.

Nie wymaga osobnej szafy rackowej.

Idealny dla środowisk o ograniczonej przestrzeni, TSCW-730 zawiera najnowocześniejsze technologie sterowania, idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Porty wewnętrzne Ethernet i Cresnet® zapewniają połączenie umożliwiające integrację wielu urządzeń i łączenie się z siecią budynków. Rozszerzone połączenia są dostępne przy użyciu modułów rozszerzenia portu sterowania C2N-IO, bramek bezprzewodowych i innych produktów interfejsu Crestron.

Smart Graphics ™

Jego 7-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 178 mm zapewnia w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, który jest intuicyjny i przyjemny w obsłudze. Zaawansowana technologia inteligentnej grafiki zapewnia wspaniałe wrażenia.
Wideo strumieniowe

Wysoka wydajność wideo strumieniowego umożliwia oglądanie obrazu z kamer bezpieczeństwa i innych źródeł wideo bezpośrednio na ekranie dotykowym. Obsługa formatów H.264 i MJPEG pozwala TSCW-730 na wyświetlanie strumieniowej transmisji wideo na żywo z kamery IP, serwera strumieniowego (Crestron CEN-NVS200, DM-TXRX-100-STR lub podobnego) lub DigitalMedia ™. Wideo jest dostarczane na ekran dotykowy przez Ethernet, eliminując potrzebę dodatkowego okablowania wideo.

Interkom Rava® SIP

Technologia interkomu Rava SIP umożliwia komunikację VoIP z innymi ekranami dotykowymi z funkcją Rava i stacjami do drzwi. Rava pracuje z siecią Ethernet, obsługuje dwukierunkowy interkom, interkom wideo i stronicowanie bez specjalnego okablowania. Możliwość korzystania z telefonu VoIP jest również możliwa dzięki integracji z systemem telefonii IP IP SIP lub telefonem IP z obsługą protokołu SIP, umożliwiając korzystanie z funkcji głośnomówiących w połączeniu z prostym wybieraniem numerów, identyfikacją dzwoniącego, dzwonkami niestandardowymi. Wbudowana echokonferencja zapewnia pełną dupleksę, zapewniając czystą, płynną komunikację głosową przy użyciu zintegrowanego mikrofonu i głośników TSCW-730.

Czujnik zbliżeniowy

TSCW-730 posiada czujnik zbliżania i podświetla ekran automatycznie kiedy tylko się do niego zbliżymy, bez konieczności dotykania ekranu.

Sterownik 3-Series®

TSCW-730 posiada wbudowany procesor sterujący, który eliminuje konieczność stosowania oddzielnego systemu sterowania dla wielu zastosowań. Seria Crestron 3 zapewnia wyjątkowo solidną, dynamiczną i bezpieczną platformę sterowania, zdolną do wiernego zarządzania pomieszczeniem z różnymi technologiami - od urządzeń audio i wideo po oświetlenie, klimatyzację, odcienie, zasłony i inne udogodnienia. Modułowa wyświetlacz programowania pozwala TSCW-730 jednocześnie uruchamiać wiele programów, zwiększając wydajność i elastyczność. Solidna łączność sieciowa i kontrola IP zapewniają solidną integrację z innymi systemami i urządzeniami, dzięki dodatkowym funkcjom sterowania za pomocą dodatkowych ekranów dotykowych firmy Crestron, klawiatur, pilotów zdalnego sterowania i urządzeń mobilnych oraz zdalnego zarządzania za pośrednictwem oprogramowania Crestron Fusion® Enterprise Management.

Zasilanie przez Ethernet

Korzystając z technologii PoE +, TSCW-730 uzyskuje zasilanie bezpośrednio przez okablowanie sieci LAN. PoE (Power over Ethernet) eliminuje potrzebę lokalnego zasilania. TSCW-730 obsługuje zaawansowane zarządzanie energią LLDP, wymagające zasilania tylko 16 W od zasilania PoE, gdy jest zasilane przez kompatybilny przełącznik PoE +, np. Crestron CEN-SWPOE-16 (szczegółowe informacje można znaleźć w specyfikacji).

Cresnet®

Wyposażony w port główny Cresnet, TSCW-730 obsługuje pełną gamę Crestron, kontrolerów oświetlenia, silników zacieniowych, termostatów, czujników obecności i innych urządzeń, które nie wymagają większej szybkości Ethernetu.

Control Port Expander

Ekran dotykowy współpracuje ze szeregowymi i przekaźnikowymi urządzeniami sterującymi IR. Ułatwia użycie modułu rozszerzenia portu sterowania C2N-IO. C2N-IO to kompaktowe urządzenie, które można zamontować praktycznie wszędzie. Łączy się z TSCW-730 za pośrednictwem portu Cresnet i udostępnia jeden dwukierunkowy port RS-232, jeden port szeregowy / szeregowy i dwa porty przekaźnikowe do integracji z urządzeniami innych firm. Pojedynczy C2N-IO może być podłączony bezpośrednio do TSCW-730 bez konieczności dodatkowego zasilania. Poza C2N-IO, TSCW-730 jest kompatybilny z pełną linią modułów sterujących Crestron, interfejsami kart kontrolnych 3-zakresowych, czujnikami, kontrolerami oświetlenia, termostatami, manipulatorami i bramami bezprzewodowymi, aby można było praktycznie dowolnie sterować funkcjami lub potrzebami integracji systemów.

Proste, uniwersalne mocowanie

TSCW-730 instaluje się łatwo na praktycznie każdej powierzchni montażowej. Jest bardzo prosty w montażu, można go zamontować na wielu powierzchniach.

Audio
- Formaty plików dźwiękowych MP3
- Wbudowany mikrofon i głośniki, interkom Rava® SIP

Przyciski
- Informacje zwrotne / Podświetlenie (1) czerwona i (1) zielona dioda LED na każdy przycisk twardy, programowalny do podglądu i podświetlenia
- Klawisze twarde (10) Opcjonalne przyciski programowalne, półprzezroczyste podświetlenie
- Zresetuj (1) Przycisk oporowy za otworem w celu zresetowania sprzętu

Komunikacja
Tryb Cresnet® Cresnet Master
Ethernet 10/100 Mb / s, automatyczne przełączanie, automatyczne negocjowanie, automatyczne wykrywanie, pełny / pół dupleks, TCP / IP, UDP / IP, CIP, DHCP, SSL, TLS, SSH, SFTP (SSH File Transfer Protokół), szyfrowanie zgodne z FIPS 140-2, IEEE 802.1X, SNMP, BACnet ™ / IP [6], IPv4 lub IPv6, uwierzytelnianie usługi Active Directory, serwer WWW IIS 6.0, klient poczty elektronicznej SMTP, IEEE 802.3at Typ 2 zgodny

Złącza
- LAN PoE (1) 8-przewodowy RJ45 z 2 wskaźnikami LED;
- Port Ethernet 10Base-T / 100Base-TX, zgodny z siecią Power over Ethernet [5];
- Zielone i żółte diody LED wskazują stan portu Ethernet
- NET (4) zaciski śrubowe;
- Cresnet Master Port, łączy się z modułami rozszerzenia portu sterowania C2N-IO i innymi urządzeniami Cresnet
- Crestron® 3-Series®; W czasie rzeczywistym, prewencyjnym jądrze wielozadaniowym; Bezpieczny dla transakcji system plików FAT; Obsługuje do 10 jednoczesnych programów

Wymiary
- Głębokość 32 mm
- Wysokość 121 mm
- Szerokość 223 mm

- Obudowa: Tworzywo sztuczne, czarne lub białe, gładkie wykończenie

Środowisko
- Rozproszenie ciepła 35 BTU / h
- Wilgotność od 10% do 90% RH (bez kondensacji)
- Temperatura 0 ° do 45 ° C
- Silnik Grafiki
- Obsługuje technologię Smart Graphics ™

Pamięć
- Flash 4 GB
- LPDDR2 RAM 1 GB
- Maksymalny rozmiar projektu 512 MB

Wymagania dotyczące zasilania
- Cresnet 4 Watts (166 mA przy 24 V DC) [5]
- Zasilanie przez sieć Ethernet IEEE 802.3at Typ 2 PoE + zasilacz
- 16 Watów, jeśli używany jest przełącznik 802.3a typu 2 PSE z zaawansowanym zarządzaniem energią LLDP;
- klasa 4 (25.5W), jeśli używasz PSE 802.3at typu 2 bez LLDP;
- klasa 3 (12.95W) w przypadku korzystania ze standardu 802.3af (lub 802.3at typu 1) PSE (brak zasilania Cresnet dostępnego przez port NET) [5]

Czujnik zbliżeniowy
- "Budzi" ekran dotykowy i podświetlenie
- Zakres 3-4 stóp
- Typ Aktywna wiązka podczerwieni i odbiornik

Ekran dotykowy
- Współczynnik proporcji 15: 9 WVGA
- Jasność 300 gits (cd / m²)
- Głębia kolorów 18-bit, 262k kolorów
- Kontrast 350: 1
Typ wyświetlacza TFT Kolor matrycy LCD
- Oświetlenie Edgelit LED
- Rozdzielczość 800 x 480 pikseli
- Rozmiar przekątnej 7 mm (178 mm)
- Ekran dotykowy z projektorem pojemnościowym:Kąt widzenia ± 70 ° w poziomie, ± 65 ° w pionie

Wideo
Formaty strumieniowania H.264 (MPEG-4 10 AVC), MJPEG
Waga: 18,3 oz (518 g)

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena