Product was successfully added to your shopping cart.
  • Crestron TPMC-4SM-FD Crestron TPMC-4SM-FD
  • Crestron TPMC-4SM-FD Crestron TPMC-4SM-FD
  • Crestron TPMC-4SM-FD Crestron TPMC-4SM-FD

Crestron TPMC-4SM-FD Black

Krótki opis

Stylowy, kompaktowy i niedrogi ekran dotykowy z zaawansowanymi funkcjami. Łatwy montaż i wszechstronność powodują, że ekran można zainstalować wszędzie. Innowacyjność i design sprawia, ze ekran dotykowy Crestron jest łatwy w użyciu, intuicyjny i bardzo ładnie wygląda. Instalacja jest łatwa, a urządzenie ułatwia organizację konferencji i spotkań biznesowych.

Dostępność: W sprzedaży

6 279,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.
Ekran dotykowy Crestron TPMC-4SM-FD pozwala na całkowitą kontrolę nad dźwiękiem, obrazem, oświetleniem, oraz innymi systemami.Eleganckie wyprofilowanie i nietuzinkowy wygląd sprawia, ze ekran dotykowy będzie wyglądał imponująco w biurze. Ekran dotykowy jest idealnym rozwiązaniem gdy zależy nam na ograniczeniu liczby pilotów, i wygodnej kontroli dostępności sal konferencyjnych. Jest bardzo łatwy do zainstalowania. Zamontowany na ścianie zewnętrznej pomieszczeń, pokazuje które sale są wolne, w których trwa spotkanie i odpowiednio zaprogramowany - pokazuje wszelkie informacje o trwającym spotkaniu takie jak czas trwania, kolejne zaplanowane potkania i przerwy czasowe. Nadchodzące spotkania i planowanie przerwy wyraźnie widać na panelu, są oznaczone innym kolorem. Użytkownicy mogą też zarezerwować sale na miejscu, w panelu ekranu dotykowego.

Instalacja ekranów dotykowych Crestron pozwala na sprawdzenie która sala jest w danym momencie dostępna. Eliminuje zamieszanie i szukanie wolnej sali. Wszystkie szczegóły są dokładnie i szczegółowo pokazane na wyświetlaczu, kiedy i przez kogo sala jest zajęta, kiedy będzie wolna, mamy podgląd które sale są wolne i gdzie się znajdują. Uczestnicy spotkania mogą też upewnić się, ze dotarli na właściwe miejsce dzięki panelom zainstalowanym przed wejściem do sali.

Ekrany dotykowe Crestron Room Scheduling są przeznaczone do instalowania jako część kompletnego rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Forma i funkcja
Ekran dotykowy Crestron TPMC-4SM-FD Room Scheduling posiada 4.3 calowy (109 mm) kolorowy wyświetlacz. Jego intuicyjny interfejs umożliwia przeglądanie i dostęp do niezbędnego spotkania. Przyciski są zamontowane po bokach ekranu, aby zapewnić szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Dzięki niewielkim rozmiarom i eleganckiemu, nowoczesnemu wykończeniu, Crestron TPMC-4SM-FD wygląda niesamowicie w biurze, centrum konferencyjnym, hotelu, lub na uniwersytecie. Jest montowany na ścianie. Jego wyprofilowany kształt zapewnia dobrą widoczność, gdy sala jest wolna - kolor zielony, czerwony gdy zajęta.

Planowanie pokoju
Crestron TPMC-4SM-FD jest zoptymalizowany do użytku z oprogramowaniem Crestron RV Fusion, umożliwiający ścisłą integrację z popularnymi aplikacjami do planowania, takimi jak Microsoft Exchange, Office 365 ™, IBM® Notes, CollegeNET® R25® i Google Calendar ™.
Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi, Crestron TPMC-4SM-FD zapewnia podstawowe funkcje, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej organizacji.

- Podgląd harmonogramu - wyświetla przejrzysty widok bieżącego stanu rezerwacji, można również zobaczyć nadchodzące rezerwacje po naciśnięciu jednego przycisku. Nowe rezerwacje mogą być planowane na miejscu.
- Szukaj - Pozwala przeszukiwać wszystkie pokoje w sieci i zarezerwować dowolne pomieszczenie w pobliżu
- Zakończ - Pozwala zakończyć rezerwację wcześniej, dzięki czemu pomieszczenie natychmiast jest dostępne dla innych.
- Rozszerz - Pozwala na rozszerzenie obecnej rezerwacji, jeśli spotkanie się przedłużyło a pokój jest nadal dostępny.
- Szczegóły - Zapewnia dodatkowe informacje na temat rezerwacji.
- Wiadomości - Umożliwia biuletyny, komunikaty tekstowe i inne komunikaty które mogą być wyświetlane na ekranie dotykowym. t

Dwukolorowe podświetlanie przycisków
Crestron TPMC-4SM-FD jest standardowo wyposażony w 10 przycisków. Umieszczone po obu stronach ekranu dotykowego, przyciski te oferują łatwy sposób nawigacji interfejsu użytkownika na ekranie, zapewniając szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji planowania. Przyciski są również podświetlane, na zielono lub czerwono, aby wskazać kiedy pokój jest dostępny lub już zarezerwowany.

Czujnik
Urządzenie posiada czujniki i pokazuje gdy pomieszczenia są zajęte. Czujnik można podłączyć bezpośrednio do urządzenia, by wykrywał czy sala jest zajęta. Jeśli spotkanie się nie odbędzie a sala będzie wolna, rezerwacja może zostać anulowana automatycznie i pomieszczenie będzie dostępne dla innych użytkowników.

Czujnik zbliżeniowy
Model Crestron TPMC-4SM-FD posiada czujnik, dzięki któremu ekran podświetli się, gdy tylko "wyczuje" zbliżającego się użytkownika. Nie trzeba dotykać ekranu by zobaczyć aktualny stan rezerwacji sali.


Przyciski:

- Podświetlenie: Czerwona i zielona dioda LED, do sygnalizacji stanu pokoju
- 10 w pełni programowalnych przycisków
- Przycisk Reset do resetowania urządzenia


Komunikacja

- Ethernet: 10/100 Mbps, automatyczne przełączanie, auto-negocjacji, pełny / pół Duplex, DHCP, IEEE 802.3af i 802.3at

Złącza

- LAN PoE: 8-pinowy RJ45 z 2 diodami LED; Base-T / 100Base-TX Ethernet; Zielone i żółte diody LED wskazują status portu Ethernet


Wymiary

- Głębokość 33 mm
- Wysokość 102 mm
- Szerokość 158 mm

Środowisko


- Odprowadzanie ciepła 14 BTU / h
- Wilgotność 10% do 90% RH (bez kondensacji)
- Temperatura 0 ° do 40 ° C

Obsługuje Inteligentne Graphics ™ czy "tradycyjne" projektów GUI

Pamięć

- Flash 2 GB
- Maksymalna wielkość projektu: 60 M
- SDRAM 256 MB

Podświetlanie ekranu dotykowego z odległości: Zasięg 3-4 stóp

Ekran dotykowy wyświetlacz
- Proporcje ekranu 16: 9 WVGA
- Jasnośc 270 nitów (cd / m²)
- Głębia kolorów 16-bitowych, 64k kolorów
- Kontrast 300: 1
- Typ wyświetlacza TFT LCD Aktywna matryca kolorów
- Oświetlenie LED z podświetleniem
- Rozdzielczość 800 x 480 pikseli
- Rozmiar: przekątna4,3 cala (109 mm)
- Waga249 g

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena