Product was successfully added to your shopping cart.
  • Crestron TPMC-3SMD  Crestron TPMC-3SMD

Crestron TPMC-3SMD 2.8" White

Krótki opis

Zapewnia to bardzo kompaktowe i niedrogie rozwiązanie do montażu na ścianie dotykowego ekranu dla wszystkiego, od multriroom do automatyki domowej.

Dostępność: W sprzedaży

3 818,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie będzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.Ekran dotykowy CrestronTPMC-3SMD Designer pozwala na całkowitą kontrolę nad dźwiękiem, obrazem, oświetleniem, oraz innymi systemami.Eleganckie wyprofilowanie i nietuzinkowy wygląd sprawia, ze ekran dotykowy będzie wyglądał imponująco w domu bądź biurze. Ekran dotykowy jest idealnym rozwiązaniem gdy zależy nam na ograniczeniu liczby pilotów, i zależy nam na łatwym, bezpośrednim dostępie do wszystkich systemów w domu czy biurze.Jest bardzo łatwy do zainstalowania

Kolorowy ekran dotykowy
Ekran dotykowy Crestron zapewnia dostęp do niestandardowych funkcji. Wyświetlacz o przekątnej 2.8" oferuje 16-bitową game kolorów do wyświetlania grafik i wideo w kolorze. Instalacja ekranu dotykowego pozwala na poznanie niestandardowych rozwiązań w celu powiększenia komfortu użytkowania i organizacji domu czy biura. Nietuzinkowe możliwości graficzne można obserwować po włączeniu grafik i ikon a także napisów wyświetlanych na ekranie Crestron. Dzięki urządzeniu możemy w łatwy i wygodny sposób kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, klimatyzację, oświetlenie i urządzenia audio-video. Można nawet słuchać radia internetowego. Zainstalowany pakiet pozwoli na pobranie danych z aplikacji.

Przyciski dotykowe
W celu uzupełnienia jego ekran dotykowy, The tpmC-3SMD obejmuje fizyczne przyciski umożliwiające szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji. Poniżej ekranu znajdują się przyciski góra / dół, które mogą być przypisane do regulacji głośności systemu audio, przewijanie tytułów medialnych oraz radio / kanałów telewizyjnych lub podnoszenie / opuszczanie poziomów temperatury pokojowej i oświetlenia. Ponadto, "Home" przycisk "MUTE" i zamieszczono wyciszenie systemu audio i powrót do ekranu dotykowego do strony głównej. Dwa podświetlane "twarde kluczowe" przyciski są również zawarte w górnych rogach tpmC-3SMD, oznakowanych dla funkcji sterowania mocą i oświetlenia. Te mogą być przypisane do odpowiednich stron kontroli dostępu na ekranie dotykowym lub kontrolować zasilanie systemu AV i oświetlenie pomieszczenia przy pojedynczym naciśnięciu.

Wszystkie przyciski są w pełni programowalne dla każdej funkcji niestandardowej jako część kompletnego systemu sterowania Crestron. Podświetlenie jest w pełni ściemniane, można przyciemnić wszystkie przyciski na raz, lub ustawić indywidualne ściemnianie dla poszczególnych przycisków.
Streaming video
Onboard możliwość strumieniowego wideo umożliwia oglądanie obrazu z kamer bezpieczeństwa oraz innych źródeł wideo przez sieć bezpośrednio na ekranie dotykowym. Natywne wsparcie dla streamingu Motion-JPEG formacie pozwala tpmC-3SMD do wyświetlania obrazów na żywo z kamer sieciowych i serwerów, takich jak CEN-NVS200 Network Video Streamer.

Przyciski:

- Podświetlenie: biała dioda LED , w pełni programowalny, podświetlenie
- Przyciski: programowalne przyciski, podświetlane, oznaczone ikonami dla "zasilanie" i "światła"
- Strona główna: programowalny przycisk oznaczony ikoną "home"
- Mute: przycisk programowany, oznaczony ikoną "Mute"
- Reset (na dole): Przycisk do resetu sprzętowego
- V, Λ: Przycisk programowalny rocker, oznakowane "w dół" i "w górę" ikon strzałek

Komunikacja

- Ethernet: 10/100 Mbps, automatyczne przełączanie, auto-negocjacji, auto-discovery, pełna / Half Duplex, DHCP, IEEE 802.3af i 802.3at

Złącza

- LAN PoE (1) RJ45 8-pinowy z 2 diodami LED; 10Base-T / 100Base-TX Ethernet; Zielone i żółte diody LED wskazują status portu Ethernet

Wymiary:

- Głębokość: 27 mm
- Wysokość: 115 mm
- Szerokość: 86 mm

Bodowa

- Obudowa plastikowa, czarna lub biała, gładka

- Środowisko

- Odprowadzanie ciepła 14 BTU / h
- Wilgotność 10% do 90% RH (bez kondensacji)
- Temperatura 32 ° C do 104 ° F (0 ° do 40 ° C)

Grafika

- 16-bitowa grafika spoza palety 65,536 kolorów, obiekty wielotrybowe; dynamiczne grafiki i tekstu; PNG przezroczystość; animacja; efekty przejścia

Pamięć

- Flash 256 MB
- Maksymalna wielkość projektu 20 MB
- Pamięć RAM 128 MB

Ekran dotykowy

- Proporcje obrazu 3: 4 QVGA (orientacja pionowa)
- Jasność 350 nitów (cd / m2) typowa
- Głębia kolorów 16-bitowych, 64k kolorów
- Kontrast 500: 1 Typowy
- Typ wyświetlacza TFT LCD Aktywna matryca kolorów
- Oświetlenie LED z podświetleniem
- Rozdzielczość 240 x 320 pikseli
- Rozmiar 2,8 cala (72 mm), przekątna
- Kąt ± 75 ° w poziomie, + 75 / -55 ° w pionie

Wideo

- Streaming formatów MJPEG
- Waga126 g

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena