0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Crestron TPMC-3SM 2.8" Black Crestron TPMC-3SM 2.8" Black

Crestron TPMC-3SM 2.8" Black

Krótki opis

Zapewnia kompaktowe i niedrogie planowania pokoju ekran dotykowy do użytku z Crestron® Fusion RV® oprogramowanie do zdalnego zarządzania aktywami.

Dostępność: W sprzedaży

3 818,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie będzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.Ekrany dotykowe Crestron® Room Scheduling stanowią niezastąpione instalacje dla zwiększenia wydajności i organizacji każdego pomieszczenia. szczególnie polecane dla biur, sal konferencyjnych. system Crestrom można zaprogramować tak, by pokazywał informacje o aktualnie trwającej koncerencji czy spotkaniu, kiedy ala jest zajęta bądź dostępna. Pozwala na podgląd szczegółowej listy wydarzeń w konkretnej sali i zaplanowanie kolejnych spotkań i konferencji. Dostępność sali i następne zaplanowane wydarzenia wyszczególnione sa innym kolorem na wyświetlaczu panelu dotykowego. Istnieje możliwość zarezerwowania konkretnej sali na miejscu.

Instalacja ekranów dotykowych Crestron pozwala na sprawdzenie która sala jest w danym momencie dostępna. Eliminuje zamieszanie i szukanie wolnej sali. Wszystkie szczegóły są dokładnie i szczegółowo pokazane na wyświetlaczu, kiedy i przez kogo sala jest zajęta, kiedy będzie wolna, mamy podgląd które sale są wolne i gdzie się znajdują. Uczetnicy spotkania mogą też upewnić się, ze dotarli na właściwe miejsce dzięki panelom zainstalowanym przed wejściem do sali.


Ekrany dotykowe Crestron Room Scheduling są przeznaczone do instalowania jako część kompletnego rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Forma i funkcja
Ekran dotykowy TPMC-3SM Room Scheduling posiada 2,8 calowy (72 mm) kolorowy wyświetlacz. Jego intuicyjny interfejs umożliwia przeglądanie i dostęp do niezbędnego spotkania. Skróty przyciski są zamontowane, aby zapewnić szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Dzięki niewielkim rozmiarom i eleganckiemu, nowoczesnemu wykończeniu, TPMC-3SM wygląda niesamowicie w biurze, centrum konferencyjnym, hotelu, lub na uniwersytecie. Jest montowany na ścianie. Jego wyprofilowany kształt zapewnia dobrą widoczność, gdy sala jest wolna - kolor zielony, czerwony gdy zajęta.

Planowanie pokoju
TPCC-3SM jest zoptymalizowany do użytku z oprogramowaniem Crestron RV Fusion, umożliwiający ścisłą integrację z popularnymi aplikacjami do planowania, takimi jak Microsoft Exchange, Office 365 ™, IBM® Notes, CollegeNET® R25® i Google Calendar ™.
Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi, TPMC-3SM zapewnia podstawowe funkcje, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej organizacji.

Przyciski
TPMC-3SM posiada wbudowane dotykowe przyciski umożliwiające szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji planowania. Przycisk "Dzisiaj" w lewym górnym rogu pokazuje bieżący dzień i zaplanowane rezerwacje, natomiast przycisk "Zamknij" w prawym górnym rogu zamyka aktualnie wyświetlana stronę. Przyciski te są również podświetlane na zielono lub czerwono, wyszczególniając kiedy pokój jest dostępny lub w użyciu.

Poniżej ekranu znajdują się dodatkowe przyciski. Przycisk "Select" (oznaczone znakiem +) zapewnia szybki dostęp do szczegółów spotkania, lub wybrać przedział czasu, aby zarezerwować pokój, w zależności od bieżącego widoku na ekranie. Przyciski "Down" i "Up" umożliwiają przewijanie harmonogramu danego dnia, podczas gdy przycisk "Więcej" umieszczony po lewej stronie, udostępnia kolejną stronę informacji o rezerwacjach..

Single-Wire PoE Łączność
Połączenie Ethernet LAN jest wszystkim, co jest potrzebne do podłączenia TPMC-3SM. Wykorzystując technologię PoE, urządzenie pobiera ze swojego zasilanie za pośrednictwem okablowania LAN.

Przyciski:

- Podświetlenie: Czerwona i zielona dioda LED, do sygnalizacji stanu pokoju
- Przyciski: Podświetlane, półprzezroczysty, funkcje "Dziś" i "Zamknij"
- Więcej: Przycisk dla funkcji "Więcej"
- Reset (na dole): Przycisk do resetu sprzętowego
- Wybierz: Przycisk, dla funkcji "+"
- V, Λ (1) Przycisk wahadłowe, funkcje "w dół" , "w górę"

Komunikacja

- Ethernet: 10/100 Mbps, automatyczne przełączanie, auto-negocjacji, pełny / pół Duplex, DHCP, IEEE 802.3af i 802.3at

Złącza

- LAN PoE: 8-pinowy RJ45 z 2 diodami LED; Base-T / 100Base-TX Ethernet; Zielone i żółte diody LED wskazują status portu Ethernet
Wymiary

- Głębokość: 27 mm
- Wysokość: 115 mm
- Szerokość:86 mm

Budowa

- Obudowa plastikowa, czarna lub biała, gładka

Środowisko

- Odprowadzanie ciepła: 14 BTU / h
- Wilgotność: 10% do 90% RH (bez kondensacji)
- Temperatura: 0 ° do 40 ° C

Grafika

- 16-bitowa grafika spoza palety 65,536 kolorów, obiekty wielotrybowe; dynamiczne grafiki i tekstu; PNG; animacja; efekty przejścia

Pamięć

- Flash: 256 MB
- Maksymalna wielkość: 20 MB
- Pamięć RAM: 128 MB

Ekran dotykowy

- Proporcje obrazu: 3: 4 QVGA (orientacja pionowa)
- Jasność: 350 nitów (cd / m2)
- Głębia kolorów: 16-bitowych, 64k kolorów
- Kontrast: 500: 1
- Typ wyświetlacza TFT: LCD Aktywna matryca kolorów
- Oświetlenie LED z podświetleniem
- Rozdzielczość: 240 x 320 pikseli
- Rozmiar: przekątna 2,8 cala (72 mm),
- Waga: 126 g

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena