Product was successfully added to your shopping cart.
  • RMC3 RMC3
  • RMC3 RMC3
  • RMC3 RMC3
  • RMC3 RMC3

Crestron RMC3

Krótki opis

Bardzo kompaktowy procesor sterowania 3-Series® wyposażony w mikroformat Crestron IFE. Pasuje prawie wszędzie do różnych zastosowań specjalistycznych.

Dostępność: W sprzedaży

4 600,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.


Crestron® RMC3 to kompaktowy i ekonomiczny system sterowania 3-stopniowego, zaprojektowany do sterowania i monitorowania pojedynczego urządzenia wyświetlającego, małego systemu AV, oświetlenia i cieniowania, kontroli klimatu, bezpieczeństwa, zarządzania energią itp.. Jego niewielki rozmiar pozwala na umieszczenie i instalacje niemal wszędzie, z możliwością przymocowania go do płaskiej powierzchni lub szyny DIN za pomocą dołączonego wspornika montażowego. Można go łatwo zamontować za ekranem wideo lub nad projektorem i zapewniać wystarczającą ilość portów sterowania do sterowania urządzeniem. Łączność Cresnet® i Ethernet zapewnia wsparcie dla pełnej linii ekranów dotykowych firmy Crestron, klawiatur, ściemniaczy, termostatów i innych urządzeń peryferyjnych. Wyposażony w silnik sterujący 3-Series® RMC3 zapewnia solidny, funkcjonalny kontroler, który idealnie nadaje się do masowej instalacji w kampusach uniwersyteckich, biurach, muzeach, hotelach i centrach konferencyjnych.

Modułowa architektura programowania (opcjonalnie)
Ten opcjonalny dodatek umożliwia szybkie, wielozadaniowe działanie w czasie rzeczywistym, aby jednocześnie RMC3 jednocześnie uruchamiać wiele programów. Dzięki temu dodatkowi programiści mogą tworzyć i uruchamiać niezależne, specyficzne dla danego urządzenia programy oświetlenia, odcieni, HVAC, bezpieczeństwa, AV itd., co pozwala na optymalizację każdego programu i umożliwia wprowadzanie zmian w jednym programie bez wpływu całość. Nawet w miarę powiększania systemu zasoby przetwarzania mogą być łatwo przesuwane z jednego procesora na inny bez konieczności przepisywania kodu. Korzyścią końcową jest drastyczna uproszczona modernizacja przy minimalnym przestoju, czy wprowadzanie zmian w witrynie lub zdalnie za pośrednictwem sieci.

Solidna kontrola sieci Ethernet i IP
Technologia IP jest sercem 3-Series, więc nie powinno być zaskoczeniem, że jego możliwości nie mają sobie równych. Szybka łączność z siecią Ethernet umożliwia integrację z urządzeniami kontrolowanymi przez protokół IP i umożliwia zarządzanie przez RMC3 większą częścią zarządzanej sieci. Niezależnie od tego, czy zamieszkują na wrażliwej sieci LAN, domowej czy za pośrednictwem modemu kablowego, RMC3 zapewnia bezpieczną, niezawodną łączność z ekranami dotykowymi z obsługą adresów IP, komputerami, urządzeniami przenośnymi, wyświetlaczami wideo, serwerami multimedialnymi, systemami bezpieczeństwa, oświetleniem,HVAC itp.

Control Apps i XPanel
Crestron był pionierem pierwszego na świecie systemu sterowania opartego na protokole IP, oferującego rozległe możliwości sterowania, monitorowania i zarządzania zintegrowanymi systemami przez sieć LAN, WAN i Internet. Dziś Crestron oferuje więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby kontrolować świat tak, jak chcesz. Korzystając z komputera, smartfona lub tabletu, Crestron pozwala kontrolować wszystko w domu lub w miejscu pracy z dowolnego miejsca na świecie.

Charakterystyczna dla każdego systemu sterowania z serii 3, technologia Crestron XPanel przekształca dowolny laptop lub komputer stacjonarny w wirtualny ekran dotykowy firmy Crestron. Aplikacje sterujące firmy Crestron dostarczają wrażenie ekranu dotykowego Crestron na urządzeniach iPhone®, iPad® i Android ™, umożliwiając bezpieczne monitorowanie i kontrolę całego mieszkania lub obiektu handlowego, używając jednego urządzenia, które jest z Tobą wszędzie.

Chmura Crestron Fusion®
Crestron Fusion Cloud zapewnia zintegrowaną platformę do tworzenia naprawdę inteligentnych budynków, które oszczędzają energię, zwiększają wydajność pracowników i wydłużają żywotność cennego sprzętu. W ramach pełnej zarządzanej sieci w przedsiębiorstwie korporacyjnym, kampusie uniwersyteckim, centrum konwencji lub jakimkolwiek innym obiekcie, RMC3 działa integralnie z Crestron Fusion Cloud, umożliwiając zdalne planowanie, monitorowanie i kontrolę pomieszczeń i technologii przez centralne biuro pomocy. Umożliwia także organizacjom zmniejszenie zużycia energii przez śledzenie w czasie rzeczywistym i automatyczne sterowanie oświetleniem, odcieniami i HVAC.

Wsparcie SNMP
Wbudowana obsługa protokołu SNMP umożliwia integrację z oprogramowaniem firm trzecich do zarządzania IT, umożliwiając administratorom sieci zarządzanie i kontrolę systemów Crestron w sieci w formacie przyjaznym dla technologii informacyjnych.

Cresnet®
Cresnet zapewnia niezawodne rozwiązanie okablowania sieciowego dla klawiatur Crestron, sterowników oświetleniowych, silników odcieni, termostatów, czujników obecności i innych urządzeń, które nie wymagają większej szybkości Ethernetu. Magistrala Cresnet oferuje proste okablowanie i konfigurację, przenosząc dwukierunkową komunikację i zasilanie 24VDC do każdego urządzenia przez prosty przewód 4-żyłowy. Aby pomóc w rozwiązywaniu problemów, RMC3 zawiera nasz opatentowany Network Analyzer, który w sposób ciągły monitoruje integralność sieci Cresnet w przypadku błędów przewodów, marginesu wydajności i innych błędów.

Porty sterowania na pokładzie
Oprócz Ethernetu, RMC3 zawiera wiele portów sterowania do łączenia się z urządzeniami innych firm. Pojedynczy dwukierunkowy port COM (RS-232/422/485) i dwa porty podczerwieni pozwalają łączyć się z urządzeniami AV, małymi urządzeniami i innymi urządzeniami. Dostępne są dwa programowalne porty przekaźnikowe do sterowania ekranami projekcyjnymi, kontrolerami mocy i innymi urządzeniami. Dwa wejścia cyfrowe umożliwiają integrację czujników mocy, detektorów ruchu, przełączników drzwi, alarmów lub innych elementów, które zapewniają zamknięcia stykowe lub niskonapięciowe sygnały logiczne.

BACnet ™ / IP
Samodzielne wsparcie dla protokołu komunikacyjnego BACnet / IP zapewnia bezpośredni interfejs z zewnętrznymi systemami zarządzania budynkiem w sieci Ethernet, upraszczając integrację z systemem HVAC,

Zasilanie przez Ethernet
Korzystając z technologii PoE, RMC3 uzyskuje moc roboczą bezpośrednio przez okablowanie sieci LAN. PoE (Power over Ethernet) eliminuje potrzebę lokalnego zasilania lub dowolnego przewodu zasilającego. Wtyczka PoE (PWE-4803RU) po prostu łączy się z przewodem LAN w dowolnej dogodnej lokalizacji.

Integralna Przyjazna Osłona
RMC3 można zainstalować w dowolnym miejscu i umożliwia różne opcje instalacji. Jego kształt pozwala na układanie razem wielu urządzeń RMC3 i innych urządzeń zgodnych z normą IFE. Korzystając z dołączonego uchwytu montażowego można go mocować do dowolnej płaskiej powierzchni lub wciągnąć na standardową szynę DIN. Dostępne są również zestawy do montażu na szafach i zestawach do montażu na słupach.

- Sterownik 3-Series®
- C #, oparte na symbolu i środowisku programowania przeciągnij i upuść
- Zwarty, ułożony w stosy format "IFE micro"
- FIPS 140-2
- Pełna obsługa Unicode (wielojęzyczny)
- Bezpieczeństwo na poziomie sprzętu przy użyciu uwierzytelniania 802.1X
- Zwiększona przepustowość i bezpieczeństwo sieci
- Przemysłowa komunikacja przewodowa Ethernet i Cresnet®
- Wsparcie aplikacji dla aplikacji iPhone®, iPad® i Android ™
- IPv6
- Wbudowana pamięć 256 MB pamięci RAM i pamięć flash o pojemności 4 GB
- PoE zasilanie sieciowe
- Programowalne harmonogramowanie zdarzeń z astronomicznym zegarem czasowym
- Bezpieczny dostęp dzięki pełnemu zarządzaniu użytkownikami / grupami lub integracją z Active Directory
- Obsługa zdalna SNMP
- Obsługa zewnętrznych pamięci flash USB i urządzeń pamięci masowej
- Montaż na szynie DIN lub na powierzchni
- TLS, SSL, SSH i SFTP
- Port USB On-The-Go
- Modułowa architektura programowania (opcjonalnie)
- XPanel z komputerem Smart Graphics ™ i kontrolą internetową
- Obsługa serwisowa Crestron Fusion® Cloud Enterprise Management
- Jeden port RS-232/422/485 z obsługą sprzętową i programową
- Dwa porty IR / szeregowe, dwa przekaźniki i dwa wejścia cyfrowe
- Obsługa macierzystego BACnet ™ / IP
- Instalacja Instalatora przez Crestron Toolbox ™ lub przeglądarkę internetową
- Wbudowany serwer internetowy
- Dostępne opcje mocowania i zamocowania ramy

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena