0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Crestron PRO3 Crestron PRO3
  • Crestron PRO3 Crestron PRO3

Crestron PRO3

Krótki opis

Wszechstronny procesor sterowania 3-Series® zapewnia ogromną moc, rozszerzoną pamięć, ulepszony kolorowy panel przedni LCD, wiele zintegrowanych portów sterowania i trzy gniazda rozszerzeń karty kontrolnej. Posiada izolowaną podsieć sterującą zapewniającą sieci Gigabit Ethernet LAN dedykowaną do urządzeń Crestron.

Dostępność: W sprzedaży

24 150,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.Flagowy produkt Crestron® PRO3 jest systemem kontroli klasy korporacyjnej z ulepszonym zestawem funkcji, w tym kolorowym wyświetlaczem LCD na przednim panelu, wbudowanymi gniazdami rozszerzenia karty kontrolnej i dedykowanym portem Control Subnet. Wyposażony w silnik sterujący 3-seria PRO3 tworzy rdzeń każdego nowoczesnego domu inteligentnego lub obiektu handlowego, zarządzając i integrując wszystkie technologie w całym obiekcie, aby ułatwić życie.

Modułowa architektura programowania
Zaprojektowany z myślą o zwiększonej skalowalności, PRO3 zapewnia dużą szybkość, wielozadaniowość w czasie rzeczywistym, umożliwiając płynne uruchamianie wielu programów jednocześnie. Ta unikalna, modułowa architektura programowania umożliwia niezależnym programistom opracowywanie i uruchamianie programów specyficznych dla urządzeń AV, oświetlenia, HVAC, zabezpieczeń itp., Co pozwala na optymalizację każdego programu i umożliwia wprowadzanie zmian w jednym programie bez wpływu na całość. Nawet w miarę powiększania systemu zasoby przetwarzania mogą być łatwo przesuwane z jednego procesora 3-procesorowego na inny bez konieczności przepisywania kodu. Korzyścią końcową jest znacznie uproszczona możliwość uaktualnienia z minimalnym czasem przestojów, czy wprowadzanie zmian w witrynie czy zdalnie za pośrednictwem sieci.

Solidna kontrola sieci Ethernet i IP
Technologia IP jest sercem 3-Series, więc nie powinno być zaskoczeniem, że jego możliwości sieci nie mają sobie równych. Połączenia Gigabit Ethernet umożliwiają integrację z urządzeniami sterowanymi przez protokół IP i umożliwiają PRO3 wchodzenie w skład większej sieci zarządzanych urządzeń sterujących. Niezależnie od tego, czy zamieszkują na wrażliwej sieci firmowej LAN, domowej czy za pośrednictwem modemu kablowego, PRO3 zapewnia bezpieczną, niezawodną łączność z ekranami dotykowymi z funkcją IP, komputerami, urządzeniami przenośnymi, wyświetlaczami wideo, serwerami multimedialnymi, systemami bezpieczeństwa, oświetleniem, HVAC.

Dedykowana podsieć sterowania
Podsieć kontrolna Crestron to sieć Gigabit Ethernet przeznaczona do urządzeń Crestron. Poprzez port podsieci kontrolnej PRO3 instalator może po prostu połączyć pojedynczy ekran dotykowy lub bramę bezprzewodową lub dodać przełącznik Crestron PoE (CEN-SW-POE-5 lub CEN-SWPOE-16), aby obsługiwać wiele ekranów dotykowych, bramy, elementy AV i inne urządzenia. Automatyczna konfiguracja całej podsieci jest wykonywana przez PRO3, wykrywając każde urządzenie i przydzielając adresy IP bez żadnego wysiłku ze strony instalatora.

Osobny port LAN w urządzeniu PRO3 zapewnia jednofunkcyjne połączenie z podstawową siecią LAN, wymagającą tylko jednego adresu IP dla całego systemu sterowania. Port LAN umożliwia pełną łączność między urządzeniami w podsieci lokalnej z innymi urządzeniami, systemami, serwerami i połączeniami WAN / Internet spoza lokalnej podsieci. W przypadku delikatnych aplikacji, które wymagają absolutnego bezpieczeństwa, cały Subnet może być całkowicie ukryty przed podstawową siecią LAN przy użyciu trybu izolacji.

Control Apps i XPanel
Crestron był pionierem pierwszego na świecie systemu sterowania opartego na protokole IP, oferującego rozległe możliwości sterowania, monitorowania i zarządzania zintegrowanymi systemami przez sieć LAN, WAN i Internet. Dziś Crestron oferuje więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby kontrolować otoczenie tak, jak chcesz. Korzystając z komputera, smartfona lub tabletu, Crestron pozwala kontrolować wszystko w domu lub w miejscu pracy z dowolnego miejsca na świecie.

Charakterystyczny dla każdego systemu sterowania z serii 3, technologia Crestron XPanel przekształca dowolny laptop lub komputer stacjonarny w wirtualny ekran dotykowy firmy Crestron. Aplikacje sterujące firmy Crestron dostarczają wrażenie dotykowego ekranu Crestron na urządzeniach iPhone®, iPad® i Android ™, umożliwiając bezpieczne monitorowanie i kontrolę całego miejsca zamieszkania lub obiektu handlowego, używając jednego urządzenia, które jest z Tobą wszędzie.

Chmura Crestron Fusion®
Crestron Fusion Cloud zapewnia zintegrowaną platformę do tworzenia naprawdę inteligentnych budynków, które oszczędzają energię, zwiększają wydajność pracowników i wydłużają żywotność cennego sprzętu. PRO3 współpracuje z Crestron Fusion Cloud w ramach pełnej zarządzanej sieci w przedsiębiorstwie korporacyjnym, kampusie uniwersyteckim, centrum konwencji lub jakimkolwiek innym obiekcie, umożliwiając zdalne planowanie, monitorowanie i kontrolę pomieszczeń i technologii przez centralne biuro pomocy. Umożliwia także organizacjom zmniejszenie zużycia energii przez śledzenie w czasie rzeczywistym i automatyczne sterowanie oświetleniem, odcieniami i HVAC.

Wsparcie SNMP
Wbudowana obsługa protokołu SNMP umożliwia integrację z oprogramowaniem firm trzecich do zarządzania IT, umożliwiając administratorom sieci zarządzanie i kontrolę systemów Crestron w sieci w formacie przyjaznym dla technologii informacyjnych.

Cresnet®
Cresnet zapewnia niezawodne rozwiązanie okablowania sieciowego dla klawiatur Crestron, sterowników oświetleniowych, silników odcieni, termostatów, czujników obecności i innych urządzeń, które nie wymagają większej szybkości Ethernetu. Cresnet oferuje proste okablowanie i konfigurację, zapewniając dwukierunkową komunikację i zasilanie 24VDC do każdego urządzenia przez prosty przewód 4-żyłowy. Aby pomóc w rozwiązywaniu problemów, PRO3 zawiera nasz opatentowany Network Analyzer, który monitoruje ciągłość sieci Cresnet w przypadku błędów połączeń, marginesu wydajności i innych błędów.

Porty sterowania na pokładzie
Oprócz Ethernetu, PRO3 zawiera sześć portów COM dwukierunkowych i osiem portów IR, które umożliwiają bezpośrednie połączenia ze wszystkimi scentralizowanymi źródłami AV, wyświetlaczami wideo i innymi urządzeniami. Do sterowania ekranami projekcyjnymi, windami, kontrolerami mocy i innymi urządzeniami uruchamiającymi zamykanie styków dołączone jest osiem portów programowalnych. Osiem portów we / wy "Versiport" umożliwia integrację czujników mocy, detektorów ruchu, przełączników drzwi, alarmów lub innych elementów, które zapewniają suche zamknięcie styków, logikę niskiego napięcia lub sygnał 0-10 V DC.

Gniazda rozszerzeń karty sterującej
Do PRO3 można dodać dodatkowe porty sterujące za pomocą kart kontrolnych serii 3 [1]. PRO3 posiada trzy gniazda rozszerzeń karty kontrolnej na panelu tylnym, zapewniające duże możliwości rozbudowy bez konieczności stosowania dodatkowej przestrzeni na szafce rackowej.

Kolorowy panel przedni LCD
Panel przedni PRO3 zawiera kolorowy wyświetlacz LCD umożliwiający rozbudowaną konfigurację i diagnostykę bez konieczności podłączania komputera.

BACnet ™ / IP
Samodzielne wsparcie dla protokołu komunikacyjnego BACnet / IP zapewnia bezpośredni interfejs z zewnętrznymi systemami zarządzania budynkiem w sieci Ethernet, upraszczając integrację z systemem HVAC, bezpieczeństwem, bezpieczeństwem w pożarach i życiu, głosem i danymi, oświetleniem, odcieniami i innymi systemami. Korzystając z technologii BACnet / IP, każdy system działa niezależnie, z możliwością komunikowania się na jednej platformie dla prawdziwie inteligentnego budynku. [2]

- 2-miejscowy stojak do montażu w stojaku
- 3-Series® Control Engine - znacznie szybszy i bardziej wydajny niż inne systemy sterowania
- C #, oparte na symbolu i środowisku programowania przeciągnij i upuść
- Kontrola podsieci - zapewnia dedykowaną sieć lokalną urządzeń Crestron®
- Wyłączna architektura modułowa
- Rozbudowa pamięci masowej do 1 TB
- FIPS 140-2
- Kolorowy panel LCD z przodu na potrzeby konfiguracji i diagnostyki
- Pełna obsługa Unicode (wielojęzyczny)
- Bezpieczeństwo na poziomie sprzętu przy użyciu uwierzytelniania 802.1X
- Port hosta USB 2.0 o dużej szybkości
- Serwer sieci Web usług IIS w wersji 6.0
- Zwiększona przepustowość i bezpieczeństwo sieci
- Przemysłowa komunikacja przewodowa Ethernet i Cresnet®
- Wsparcie aplikacji dla aplikacji iPhone®, iPad® i Android ™
- IPv6
- Na pokładzie 1GB pamięci RAM i 4GB pamięci Flash
- Programowalne harmonogramowanie zdarzeń z astronomicznym zegarem czasowym
- Obsługa zdalna SNMP
- Trzy wbudowane gniazda rozszerzeń karty kontrolnej 3-przewodowych
- TLS, SSL, SSH i SFTP
- System kontroli klasy korporacyjnej
- Gniazdo karty pamięci na tylnej płycie
- XPanel z komputerem Smart Graphics ™ i kontrolą internetową
- Obsługa serwisowa Crestron Fusion® Cloud Enterprise Management
- Dwa porty COM RS-232/422/485 z obsługą sprzętową i programową
- Cztery porty COM RS-232 z oprogramowaniem tylko handshaking
- Osiem portów IR / szeregowych, ośmiu przekaźników i ośmiu portów we / wy programu Versiport
- Obsługa macierzystego BACnet ™ / IP
- IEC 61000-4-5 Klasa 4 odporność na wstrząsy na połączeniach COM, Versiport
- Instalacja przez panel przedni, oprogramowanie Crestron Toolbox ™ lub przeglądarka internetowa
- Port konsoli do komputera na przednim panelu USB

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena