0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Crestron MC3 Crestron MC3
  • Crestron MC3 Crestron MC3
  • Crestron MC3 Crestron MC3

Crestron MC3

Krótki opis

Kompaktowy, montowany w stojaku procesor 3-seria® z ogromną mocą i liczne zintegrowane porty sterowania.

Dostępność: W sprzedaży

7 730,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.Crestron® CP3 jest systemem kontroli klasy korporacyjnej dla aplikacji mieszkalnych, komercyjnych i rządowych. Wyposażony w silnik sterujący 3-Series®, CP3 tworzy rdzeń każdego nowoczesnego domu lub obiektu handlowego, zarządzając i integrując wszystkie technologie w całym obiekcie, aby ułatwić życie

Modułowa architektura programowania
Zaprojektowany z myślą o zwiększonej skalowalności, Crestron MC3 zapewnia dużą szybkość, wielozadaniowość w czasie rzeczywistym, umożliwiając płynne uruchamianie wielu programów jednocześnie. Ta unikalna, modułowa architektura programowania umożliwia niezależnym programistom opracowywanie i uruchamianie programów specyficznych dla urządzeń AV, oświetlenia, odcieni, HVAC, zabezpieczeń itp., Co pozwala na optymalizację każdego programu i umożliwia wprowadzanie zmian w jednym programie bez wpływu na całość . Nawet w miarę wzrostu systemu zasoby przetwarzania mogą być łatwo przesuwane z jednego procesora 3-procesorowego na inny bez konieczności przepisywania kodu. Korzyścią końcową jest znacznie uproszczona możliwość uaktualnienia z minimalnym czasem przestojów, czy wprowadzanie zmian w witrynie czy zdalnie za pośrednictwem sieci.

Solidna kontrola sieci Ethernet i IP
Technologia IP jest sercem 3-Series, więc nie powinno być zaskoczeniem, że jego możliwości sieci są sobie równych. Szybka łączność Ethernet umożliwia integrację z urządzeniami kontrolowanymi przez protokół IP i umożliwia Crestron MC3 do większej sieci zarządzanej. Niezależnie od tego, czy znajduje się na wrażliwej sieci firmowej LAN, sieci domowej czy w Internecie przez modem kablowy, Crestron MC3 zapewnia bezpieczną i niezawodną łączność z ekranami dotykowymi z dostępem do IP, komputerami, urządzeniami przenośnymi, wyświetlaczami wideo, serwerami multimedialnymi, systemami bezpieczeństwa, oświetleniem , Urządzenia HVAC i inne urządzenia - zarówno w pomieszczeniach, jak i na całym świecie.

Control Apps i XPanel
Crestron jest pionierem pierwszego na świecie systemu sterowania opartego na protokole IP, oferującego rozległe możliwości sterowania, monitorowania i zarządzania zintegrowanymi systemami przez sieć LAN, WAN i Internet. Dziś Crestron oferuje więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby kontrolować świat tak, jak chcesz. Korzystając z komputera, smartfona lub tabletu, Crestron pozwala kontrolować wszystko w domu lub w miejscu pracy z dowolnego miejsca na świecie.

Charakterystyczna dla każdego systemu sterowania z serii 3, technologia Crestron XPanel przekształca dowolny laptop lub komputer stacjonarny w wirtualny ekran dotykowy firmy Crestron. Aplikacje sterujące firmy Crestron dostarczają wrażenia ekranu dotykowego Crestron na urządzeniach iPhone®, iPad® i Android ™, umożliwiając bezpieczne monitorowanie i kontrolę całego miejsca zamieszkania lub obiektu handlowego, używając jednego urządzenia, które jest z Tobą wszędzie.

Chmura Crestron Fusion®
Crestron Fusion Cloud zapewnia zintegrowaną platformę do tworzenia naprawdę inteligentnych budynków, które oszczędzają energię, zwiększają wydajność pracowników i wydłużają żywotność cennego sprzętu. Crestron MC3 współpracuje z Crestron Fusion Cloud w ramach pełnej zarządzanej sieci w przedsiębiorstwie korporacyjnym, kampusie uniwersyteckim, centrum konwencji lub jakimkolwiek innym obiekcie, umożliwiając zdalne planowanie, monitorowanie i kontrolę pomieszczeń i technologii przez centralne biuro pomocy. Umożliwia także organizacjom zmniejszenie zużycia energii przez śledzenie w czasie rzeczywistym i automatyczne sterowanie oświetleniem, i HVAC.

Wsparcie SNMP
Wbudowana obsługa protokołu SNMP umożliwia integrację z oprogramowaniem firm trzecich do zarządzania IT, umożliwiając administratorom sieci zarządzanie i kontrolę systemów Crestron w sieci w formacie przyjaznym dla technologii informacyjnych.

Sterownik bezprzewodowy InfiNET EX®
Zintegrowana technologia InfiNET EX zapewnia niezwykle łatwy i opłacalny sposób na zwiększenie kontroli oświetlenia, temperatury w pomieszczeniu, i innych funkcji za pomocą pełnej linii bezprzewodowych produktów InfiNET EX. Dodanie bezprzewodowych klawiatur i pilotów infiNET EX umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi pomieszczeniami. Doskonały do istniejących struktur, infiNET EX zapewnia niezwykle niezawodną dwukierunkową bezprzewodową łączność w całym domu lub firmie, bez potrzeby okablowania fizycznego.

"ER" Technologia RF Extended Range
Technologia bezprzewodowa Crestron Extended Range (ER) umożliwia kompatybilność z niektórymi ekranami dotykowymi Crestron i pilotami zdalnego sterowania. Crestron "ER" działa w tym samym paśmie 2,4 GHz jako infiNET EX i jest specjalnie zoptymalizowany do użycia z bezprzewodowymi urządzeniami do ekranów dotykowych w celu zapewnienia niezawodnej i niezawodnej komunikacji dwukierunkowej.

Cresnet®
Cresnet zapewnia niezawodne rozwiązanie okablowania sieciowego dla klawiatur Crestron, sterowników oświetleniowych, silników odcieni, termostatów, czujników obecności i innych urządzeń, które nie wymagają większej szybkości Ethernetu. Magistrala Cresnet oferuje proste okablowanie i konfigurację, zapewniając dwukierunkową komunikację i zasilanie 24VDC do każdego urządzenia przez prosty przewód 4-żyłowy

Wyświetlacz na ekranie
MC3 obejmuje możliwość sterowania domem, pokojem hotelowym lub innym urządzeniem za pomocą ekranu telewizyjnego i pilota zdalnego sterowania. Wyposażone w dostosowywane menu przewijania i kolorowe ikony ułatwiają wybór dowolnego pomieszczenia w domu, wybranie muzyki lub źródła wideo, wybór stacji radiowej, kanału telewizyjnego lub tytułu mediów, a nawet dostęp do oświetlenia, klimatu, I kontroli systemu bezpieczeństwa. System MC3 OSD zapewnia prawdziwe sprzężenie zwrotne, dzięki czemu zawsze znasz stan elementu, który kontrolujesz. Regulacje dźwięku i poziomy oświetlenia są wyraźnie oznaczone za pomocą wykresów słupkowych. Temperaturę w pomieszczeniu i stan systemu bezpieczeństwa można oglądać i sterować bez opuszczania ulubionego fotela. Nawet metadane z tunera radiowego iPod® lub Internet mogą być wyświetlane w celu wyświetlenia aktualnego utworu lub stacji radiowej.

Opcja IR Wireless
Jeśli jest wyposażony w opcjonalny odbiornik IR CNXRMIRD [3], MC3 zapewnia niedrogie bezprzewodowe rozwiązanie sterowania IR za pomocą uniwersalnego pilota IR.

Odtwarzanie plików audio
Wbudowane renderowanie sygnału audio umożliwia dodawanie dźwiękowych informacji zwrotnych do OSD lub generowanie dzwonków do drzwi, dzwonków do telefonów i innych sygnałów, które można odtwarzać za pośrednictwem zestawu kina domowego lub całego systemu audio. Włóż własne pliki audio do dźwiękowych alarmów, podaj potwierdzenie podczas wykonywania polecenia, dostarczania wskazówek głosowych lub po prostu odtwórz muzykę powitalną, gdy włączony jest system kina domowego.

Porty sterowania
Oprócz Ethernetu, Crestron MC3 zawiera trzy dwukierunkowe porty COM i osiem portów IR, które umożliwiają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi scentralizowanymi źródłami AV, wyświetlaczami wideo i innymi urządzeniami. Do sterowania ekranami projekcyjnymi, windami, kontrolerami mocy i innymi urządzeniami uruchamiającymi zamykanie styków dołączone jest osiem portów programowalnych. Osiem portów we / wy "Versiport" umożliwia integrację czujników mocy, detektorów ruchu, przełączników drzwi, alarmów lub innych elementów, które zapewniają suche zamknięcie styków, logikę niskiego napięcia lub sygnał 0-10 V DC.

BACnet ™ / IP
Samodzielne wsparcie dla protokołu komunikacyjnego BACnet / IP zapewnia bezpośredni interfejs z zewnętrznymi systemami zarządzania budynkiem w sieci Ethernet, upraszczając integrację z systemem HVAC, bezpieczeństwem, bezpieczeństwem w pożarach i życiu, głosem i danymi, oświetleniem, odcieniami i innymi systemami. Korzystając z technologii BACnet / IP, każdy system działa niezależnie, z możliwością komunikowania się na jednej platformie dla prawdziwie inteligentnego budynku.


- 3-Series® Control Engine - znacznie szybszy i bardziej wydajny niż inne systemy sterowania
- Wbudowane porty IR, COM, przekaźnikowe i cyfrowe
- C #, oparte na symbolu i środowisku programowania przeciągnij i upuść
- Dostosowany interfejs użytkownika OSD
- System kontroli klasy korporacyjnej
- Wyłączna architektura modułowa
- FIPS 140-2
- Pełna obsługa Unicode (wielojęzyczny)
- Bezpieczeństwo na poziomie sprzętu przy użyciu uwierzytelniania 802.1X
- Serwer sieci Web usług IIS w wersji 6.0
- Zwiększona przepustowość i bezpieczeństwo sieci
- Przemysłowa komunikacja przewodowa Ethernet i Cresnet®
- Zintegrowana brama bezprzewodowa InfiNET EX® i ER
- Wsparcie aplikacji dla aplikacji iPhone®, iPad® i Android ™
- IPv6
- Wbudowana pamięć 256 MB pamięci RAM i 2 GB pamięci Flash
- Programowalne harmonogramowanie zdarzeń z astronomicznym zegarem czasowym
- Bezpieczny dostęp dzięki pełnemu zarządzaniu użytkownikami / grupami lub integracją z Active Directory
- Obsługa zdalna SNMP
- Obsługa zewnętrznych pamięci flash USB i urządzeń pamięci masowej
- TLS, SSL, SSH i SFTP
- Dołączone zewnętrzne źródło zasilania 100-240V
- Odtwarzanie plików audio w formacie WAV, MP3 i WMA
- Obsługa odbiornika IR CNXRMIRD [3]
- XPanel z komputerem Smart Graphics ™ i kontrolą internetową
- Obsługa serwisowa Crestron Fusion® Cloud Enterprise Management
- Obsługa macierzystego BACnet ™ / IP [4]
- Instalacja Instalatora przez ekran, Crestron Toolbox ™ lub przeglądarkę internetową
- Port konsoli do komputera na przednim panelu USB

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena