0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • CP3 CP3
  • CP3 CP3

Crestron CP3

Krótki opis

Kompaktowy, montowany w stojaku procesor 3-seria® z ogromną mocą i liczne zintegrowane porty sterowania.

Dostępność: W sprzedaży

8 700,00 zł

Szczegóły

Firma Crestron to światowej sławy producent urządzeń automatyki biurowej, domowej. Urządzenia służą do wszelkich instalacji audio video, można je zaprogramować w każdy możliwy sposób, a dedykowane ikony ustawić pod konkretne funkcje. Kontrola wszystkich urządzeń domowych za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia Crestron pozwalają na uwolnienie się od stosu pilotów, Instalowany panel dotykowy na ścianie pozwala na sterowanie każdym zaprogramowanym urządzeniem, sterowanie światłem, przygaszanie, systemami ochrony, urządzeniami audio video. Instalacja urządzeń formy Crestron to wolność wyboru, nie potrzebne są osobne piloty do każdego urządzenia, wszystko odbywa się na małym panelu zainstalowanym na ścianie, stole, wszędzie tam, gdzie chcesz! Systemy automatyki Crestron zmienią Twoje życie na lepsze! Możemy zainstalować systemy sterowania Crestron tam, gdzie wygoda i elegancja wykończenia są najważniejsze. Systemy instalacji Crestron można zamontować wszędzie, czy to sala konferencyjna, mieszkanie, dom, szkoła, sala wykładowa, szpital czy studio nagrań.

Zapraszamy na prezentację automatyki sterowania Crestron w naszym Salonie w Warszawie.Crestron® CP3 jest systemem kontroli klasy korporacyjnej dla aplikacji mieszkalnych, komercyjnych i rządowych. Wyposażony w silnik sterujący 3-Series®, CP3 tworzy rdzeń każdego nowoczesnego domu lub obiektu handlowego, zarządzając i integrując wszystkie technologie w całym obiekcie, aby ułatwić życie

Modułowa architektura programowania
Zaprojektowany z myślą o zwiększonej skalowalności, CP3 zapewnia dużą szybkość, wielozadaniowość w czasie rzeczywistym, umożliwiając płynne uruchamianie wielu programów jednocześnie. Ta unikalna, modułowa architektura programowania umożliwia niezależnym programistom opracowywanie i uruchamianie programów specyficznych dla urządzeń AV, oświetlenia, odcieni, HVAC, zabezpieczeń itp., Co pozwala na optymalizację każdego programu i umożliwia wprowadzanie zmian w jednym programie bez wpływu na całość . Nawet w miarę wzrostu systemu zasoby przetwarzania mogą być łatwo przesuwane z jednego procesora 3-procesorowego na inny bez konieczności przepisywania kodu. Korzyścią końcową jest znacznie uproszczona możliwość uaktualnienia z minimalnym czasem przestojów, czy wprowadzanie zmian w witrynie czy zdalnie za pośrednictwem sieci.

Solidna kontrola sieci Ethernet i IP
Technologia IP jest sercem 3-Series, więc nie powinno być zaskoczeniem, że jego możliwości sieci są sobie równych. Szybka łączność Ethernet umożliwia integrację z urządzeniami kontrolowanymi przez protokół IP i umożliwia CP3 do większej sieci zarządzanej. Niezależnie od tego, czy znajduje się na wrażliwej sieci firmowej LAN, sieci domowej czy w Internecie przez modem kablowy, CP3 zapewnia bezpieczną i niezawodną łączność z ekranami dotykowymi z dostępem do IP, komputerami, urządzeniami przenośnymi, wyświetlaczami wideo, serwerami multimedialnymi, systemami bezpieczeństwa, oświetleniem , Urządzenia HVAC i inne urządzenia - zarówno w pomieszczeniach, jak i na całym świecie.

Control Apps i XPanel
Crestron jest pionierem pierwszego na świecie systemu sterowania opartego na protokole IP, oferującego rozległe możliwości sterowania, monitorowania i zarządzania zintegrowanymi systemami przez sieć LAN, WAN i Internet. Dziś Crestron oferuje więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby kontrolować świat tak, jak chcesz. Korzystając z komputera, smartfona lub tabletu, Crestron pozwala kontrolować wszystko w domu lub w miejscu pracy z dowolnego miejsca na świecie.

Charakterystyczna dla każdego systemu sterowania z serii 3, technologia Crestron XPanel przekształca dowolny laptop lub komputer stacjonarny w wirtualny ekran dotykowy firmy Crestron. Aplikacje sterujące firmy Crestron dostarczają wrażenia ekranu dotykowego Crestron na urządzeniach iPhone®, iPad® i Android ™, umożliwiając bezpieczne monitorowanie i kontrolę całego miejsca zamieszkania lub obiektu handlowego, używając jednego urządzenia, które jest z Tobą wszędzie.

Chmura Crestron Fusion®
Crestron Fusion Cloud zapewnia zintegrowaną platformę do tworzenia naprawdę inteligentnych budynków, które oszczędzają energię, zwiększają wydajność pracowników i wydłużają żywotność cennego sprzętu. CP3 współpracuje z Crestron Fusion Cloud w ramach pełnej zarządzanej sieci w przedsiębiorstwie korporacyjnym, kampusie uniwersyteckim, centrum konwencji lub jakimkolwiek innym obiekcie, umożliwiając zdalne planowanie, monitorowanie i kontrolę pomieszczeń i technologii przez centralne biuro pomocy. Umożliwia także organizacjom zmniejszenie zużycia energii przez śledzenie w czasie rzeczywistym i automatyczne sterowanie oświetleniem, i HVAC.

Wsparcie SNMP
Wbudowana obsługa protokołu SNMP umożliwia integrację z oprogramowaniem firm trzecich do zarządzania IT, umożliwiając administratorom sieci zarządzanie i kontrolę systemów Crestron w sieci w formacie przyjaznym dla technologii informacyjnych.

Cresnet®
Cresnet zapewnia niezawodne rozwiązanie okablowania sieciowego dla klawiatur Crestron, sterowników oświetleniowych, silników odcieni, termostatów, czujników obecności i innych urządzeń, które nie wymagają większej szybkości Ethernetu. Magistrala Cresnet oferuje proste okablowanie i konfigurację, zapewniając dwukierunkową komunikację i zasilanie 24VDC do każdego urządzenia przez prosty przewód 4-żyłowy. Aby pomóc Ci w rozwiązywaniu problemów, CP3 zawiera nasz opatentowany Network Analyzer, który monitoruje ciągłość sieci Cresnet w przypadku błędów połączeń, marginesu wydajności i innych błędów.

Porty sterowania
Oprócz Ethernetu, CP3 zawiera trzy dwukierunkowe porty COM i osiem portów IR, które umożliwiają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi scentralizowanymi źródłami AV, wyświetlaczami wideo i innymi urządzeniami. Do sterowania ekranami projekcyjnymi, windami, kontrolerami mocy i innymi urządzeniami uruchamiającymi zamykanie styków dołączone jest osiem portów programowalnych. Osiem portów we / wy "Versiport" umożliwia integrację czujników mocy, detektorów ruchu, przełączników drzwi, alarmów lub innych elementów, które zapewniają suche zamknięcie styków, logikę niskiego napięcia lub sygnał 0-10 V DC.

BACnet ™ / IP
Samodzielne wsparcie dla protokołu komunikacyjnego BACnet / IP zapewnia bezpośredni interfejs z zewnętrznymi systemami zarządzania budynkiem w sieci Ethernet, upraszczając integrację z systemem HVAC, bezpieczeństwem, bezpieczeństwem w pożarach i życiu, głosem i danymi, oświetleniem, odcieniami i innymi systemami. Korzystając z technologii BACnet / IP, każdy system działa niezależnie, z możliwością komunikowania się na jednej platformie dla prawdziwie inteligentnego budynku.

Wersja rządowa
Firma Crestron jest zobowiązana do opracowywania rozwiązań dla krytycznych, bezpiecznych środowisk sieciowych. Wersja CP3, model CP3-GV, jest wstępnie skonfigurowana do wdrożenia na wielopoziomowej zabezpieczonej sieci. Został specjalnie opracowany i przetestowany przy użyciu specjalnego oprogramowania firmy rządowej. CP3-GV został oceniony przez JITC przy użyciu wymagań IA Departamentu Obrony, a wyniki zostały udokumentowane w kartce wyników DIACAP. Aby uzyskać dodatkowe informacje, zobacz Pomoc Crestron True Blue w trybie online. Numer ID 5361

- Jednopokojowy stojak do montażu w stojaku
- 3-Series® Control Engine - znacznie szybszy i bardziej wydajny niż inne systemy sterowania
- C #, oparte na symbolu i środowisku programowania przeciągnij i upuść
- Wyłączna architektura modułowa
- Rozbudowa pamięci masowej do 1 TB
- FIPS 140-2
- Pełna obsługa Unicode (wielojęzyczny)
- Bezpieczeństwo na poziomie sprzętu przy użyciu uwierzytelniania 802.1X
- Port hosta USB 2.0 o dużej szybkości
- Serwer sieci Web usług IIS w wersji 6.0
- Zwiększona przepustowość i bezpieczeństwo sieci
- Przemysłowa komunikacja przewodowa Ethernet i Cresnet®
- Wsparcie aplikacji dla aplikacji iPhone®, iPad® i Android ™
- IPv6
- Certyfikowany model JITC dostępny w bezpiecznych środowiskach sieciowych
- Na pokładzie 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci Flash
- Programowalne harmonogramowanie zdarzeń z astronomicznym zegarem czasowym
- Bezpieczny dostęp dzięki pełnemu zarządzaniu użytkownikami / grupami lub integracją z Active Directory
- Obsługa zdalna SNMP
- TLS, SSL, SSH i SFTP
- System kontroli klasy korporacyjnej
- Gniazdo karty pamięci na tylnej płycie
- XP panel Smart Graphics ™ i kontrolą internetową
- Obsługa serwisowa Crestron Fusion® Cloud Enterprise Management
- Jeden port RS-232/422/485 z obsługą sprzętową i programową
- Dwa porty COM RS-232 z oprogramowaniem tylko handshaking
- Osiem portów IR / szeregowych, ośmiu przekaźników i ośmiu portów we / wy programu Versiport
- Obsługa macierzystego BACnet ™ / IP [1]
- Instalacja Instalatora przez Crestron Toolbox ™ lub przeglądarkę internetową
- Port konsoli do komputera na przednim panelu USB

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena