Product was successfully added to your shopping cart.

Chord Cobra VEE 3 Interkonekt subwooferowy 5m

Krótki opis

Posrebrzane przewody i izolacja FEP oznaczają, że ​​Cobra VEE 3 jest w stanie przesłać więcej informacji, jeszcze dokładniej niż inne kable. W testach odsłuchowych łatwo było usłyszeć, jak Cobra VEE 3 poprawiła dynamikę i pomogła określić początek i koniec poszczególnych nut. Przyczynia się to do ożywienia i wzmocnienia wyrazu ścieżek dźwiękowych. Jest to szczególnie zauważalne przy odtwarzaniu muzyki, niezależnie czy jest ona słyszalna w tle, czy stanowi główny motyw.

Doskonałe ekranowanie interkonektu Cobra VEE 3 powoduje, że jest to rewelacyjny wybór dla długich odcinków kabla, np. jeśli subwoofery umieszczone są z tyłu, za słuchaczem. Ale nawet na krótszych odcinkach ekranowanie będzie odgrywać dużą rolę, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę zakłócenia wprowadzane przez dużą liczbę kabli zasilających i sygnałowych, znajdujących się w typowym zestawie kina domowego.

SzczegółyKabel

Budowa Cobry VEE 3 jest podobna do budowie topologii interkonektu Crimson VEE 3, ale z kilkoma różnicami, dzięki którym poprawiono dźwięk. Kable Cobra VEE 3 są zbudowane z wielożyłowych posrebrzanych przewodów z miedzi beztlenowej, izolowanych FEP, materiałem o bardzo podobnej charakterystyce do PTFE. Taka kombinacja materiałów jest szeroko stosowana w konstrukcjach kabli Chord. Uważamy, że poprawia to przesył sygnału w szerokim paśmie częstotliwości, co jest szczególnie zauważalne w przy wysokich i niskich dźwiękach. Konstrukcja mechaniczna przewodów w układzie pseudozbalansowanym jest stabilizowana przekładkami z bawełny, zmniejszającymi zakłócenia mechaniczne. Ważnym zabezpieczeniem jest podwójna warstwa ekranu z plecionki i folii, poprawiająca przesył wysokich częstotliwości. Ekran jest otoczony miękkim PCV, jeszcze bardziej zmniejszającym zakłócenia mechaniczne. Zewnętrzną ochronę zapewnia powłoka z twardego PCV.

Wtyki

Chord Cobra VEE 3 jest wyposażony w niestandardowe wtyki Chord VEE 3 RCA. Powłoka zewnętrzna z ABS i unikatowy proces posrebrzania zastosowany na powierzchniach styku poprawia przesył sygnałów w szerokim paśmie. Otoczka sygnału powrotnego zapewnia bezpieczny kontakt z wszystkimi typami gniazd RCA. Środkowy pin izolowany PTFE, konstrukcja wtyku i zewnętrzna warstwa z ABS zapewniają dobre zabezpieczenie bez ściskania kabla i powodowania strat jakości.

Do użytku z…

Posrebrzane i izolowane FEP przewody Cobra VEE 3 oraz dwuwarstwowy ekran szczególnie skuteczny w wysokich częstotliwościach, pozwalają przesłać sygnał z dużą dokładnością. Posrebrzane przewody oraz skuteczne ekranowanie sprawia, że ​​Cobra VEE 3 jest wyjątkowo dobrym interkonektem do pracy z subwooferami. Ekran pozwala na wykorzystanie długich odcinków kabla, a wysokiej klasy przewody gwarantują niezwykłą dokładność przesyłu – co zawsze jest dobrą rzeczą przy subwooferach.

Informacje dodatkowe

Producent Chord

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena