Product was successfully added to your shopping cart.

Chord Chameleon VEE 3 Interkonekt subwooferowy 3m

Krótki opis

Ostatnio, gdy pracowaliśmy nad kablami do subwoofera, Chameleon VEE 3 wyraźnie pokazał, jak ważne dla brzmienia systemu są tego typu kable. W odpowiednim zestawie otrzymujemy bardziej wyrazisty dźwięk, lepszą dynamikę i wyższą detaliczność. Chameleon VEE 3 gwarantuje naprawdę wciągające przeżycia.

Interkonekt subwooferowy Chameleon VEE 3 wykorzystuje trzy zestawy posrebrzanych przewodów, izolowanych FEP i zakończony jest posrebrzanymi wtykami VEE 3 RCA.

Ekranowanie skuteczne w zakresie wysokich częstotliwości oznacza, że Chameleon gwarantuje taki sam stopień dokładności i wyrazistości, niezależnie od tego, z jakiej długości korzystamy.

To kabel przeznaczony do podłączenia subwoofera i amplitunera AV, który warto wypróbować w każdym poważnym kinie domowym. Co więcej, jeśli używasz subwoofera jako części swojego systemu muzycznego stereo, to jest duża szansa, że ​​Chameleon VEE 3 pomoże uzyskać lepszą spójność i wyrazistość granej muzyki.

SzczegółyKabel

Chord Chameleon VEE 3 wykorzystuje kabel Chord Chameleon SilverPlus, konstrukcję o ustabilizowanej reputacji. Przewody to ponownie pojedynczy bieg dla sygnału i podwójny dla jego „powrotu”, co daje znaczącą poprawę wyrazistości i timingu. Wielożyłowe, posrebrzane przewody z miedzi beztlenowej są izolowane FEP. To połączenie materiałów, które poprawiają przesył sygnału w skrajnych częstotliwościach. Otoczka przewodu wykonana z włókna bawełnianego redukuje zakłócenia mechaniczne, a podłączone tylko z jednej strony kabla ekranowanie, szczególnie skuteczne przy wysokich częstotliwościach, wykonane zostało z gęstej plecionki i folii – minimalizuje to straty sygnału. Ekrany są otoczone miękkim PCV, co jeszcze bardziej zmniejsza zakłócenia mechaniczne. Całość jest chroniona zewnętrzną powłoką z twardego PCV.

Wtyki

Chameleon VEE 3 jest zakończony unikatowymi wtykami Chord VEE 3 RCA. Nowa konstrukcja powłoki zewnętrznej z ABS i wyjątkowy proces posrebrzania zastosowany na powierzchniach styku poprawia przekazywanie sygnałów w szerokim paśmie. Otoczka sygnału powrotnego zapewnia bezpieczny kontakt ze wszystkimi typami gniazd RCA. Środkowy pin izolowany jest PTFE, a konstrukcja wtyczki i zewnętrzna warstwa z ABS zapewniają dobre zabezpieczenie bez ściskania kabla i powodowania strat w jakości dźwięku.

Użyj go z…

Byliśmy zaskoczeni, jak dużą poprawę daje Chameleon VEE 3, gdy jest używany jako połączenie subwoofera z amplitunerem AV. Nie chodzi tylko o wyrazistość, pojawiło się silniejsze wrażenie niesamowitej dynamiki i dzięki temu poprawa ogólnej spójności, szczególnie zauważalna przy muzyce. Jeśli Twój sprzęt jest używany do filmów i muzyki, zdecydowanie należy rozważyć Chameleona VEE 3 przy wyborze kabli do subwoofera.

Informacje dodatkowe

Producent Chord

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena