Product was successfully added to your shopping cart.
  • YOYO S (zielony) YOYO S (zielony)
  • YOYO S (zielony) YOYO S (zielony)
  • YOYO S (zielony) YOYO S (zielony)
  • YOYO S (zielony) front YOYO S (zielony) front

Cambridge Audio YOYO S (zielony)

Krótki opis

Z dumą przedstawiamy YOYO – Cambridge Audio, nową serię głosników Bluetooth. Pięknie ozdobione wysokiej klasy tkaniną wełnianą wykonaną w sercu Yorkshire, Yoyo S, M i L wykorzystują całe doświadczenie naszych inżynierów hi-fi ukryte w tych jakże prostych urządzeniach.

Szczegóły

S czyli small - oznacza małe, od zewnątrz, czyli tak jak wygląda nasz najnowszy głośnik. Bardzo zwarta konstrukcja zapewnia maksimum mobilności. Jednak za tkaniną, głośnik posiada szereg wydajnych elementów wysokiej jakości, dlatego dźwięk wcale nie jest "small".

W obudowie mieszczą się dwa szerokopasmowe głośniki, oraz głośnik sub-niskotonowy wspomagany membraną bierną, dlatego Yoyo dostarcza czyste, responsywne niskie tony.

Panel sterowania działający na dotyk, rozpoznaje również gesty, dlatego gdy przeciągniesz nad nim ręką od lewej do prawej, możesz zmienić utwór na następny lub wznowić jego odtwarzanie, oraz z prawej w lewo, aby zatrzymać odtwarzanie bez dotykania jakichkolwiek przycisków.

Ładowanie USB
Pomimo, że uwielbiamy nasze smartphone'y, to zdajemy sobie doskonale sprawę, że bateria w nich dość szybko się wyczerpuje. Dlatego w głośniku zostało umieszczone złącze ładowania, aby nie mając dostępu do zasilania, móc bez problemu naładować baterię w telefonie.

Zestaw głośnomówiący
Podczas słuchania muzyki, bez problemu można odebrać przychodzące połączenie na głośniku, dzięki wbudowanemu mikrofonowi. A jeśli w pomieszczeniu znajdują się inne osoby? Cóż, mogą również wziąć udział w rozmowie.

Żywotność baterii
Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki przez ok. 14 godzin. Co oznacza, że możesz zrobić 14 godzinną imprezę. Lub dwie imprezy po 7 godzin, lub 7 dwu godzinnych imprez, lub 14 sesji Zumby zanim będziesz musiał ponownie naładować głośnik.

Bluetooth NFC
Podłącz do głośnika dowolne urządzenie z funkcją Bluetooth.

Aux in
Urządzenia bez Bluetooth również można podłączyć, dzięki złączu mini-jack, za pomocą dołączonego do zestawu przewodu.


YOYO S wyposażony jest w dwa głośniki szerokopasmowe, głośnik niskotonowy oraz pasywny radiator, poprawiający przetwarzanie niskich tonów. Reagujący na dotyk panel kontrolny reaguje także na gesty. Można wiec przesuwać dłonią z lewej do prawej strony aby włączyć odtwarzanie muzyki, a z prawej do lewej, aby ją zatrzymać (pauza), bez naciskania żadnego guzika.

- Baterie (S) wystarczają na 14 godzin ciągłego grania.
- Łączność: Bluetooth, NFC,
- 1 x USB (ładowanie)
- 1 x 3,5mm AUX.
- Wymiary: 246 x 128 x 67mm

Informacje dodatkowe

Producent Cambridge Audio
Kolor Zielony

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena