Product was successfully added to your shopping cart.
  • Cambridge Audio Aeromax 6 Piano Black Cambridge Audio Aeromax 6 Piano Black
  • Cambridge Audio Aeromax 6 Piano Black Cambridge Audio Aeromax 6 Piano Black

Cambridge Audio Aeromax 6 Piano Black

Krótki opis

Kolumny sprzedawane są w parach
Cena za parę.

Szczegóły

Aeromax 6 to rozwinięcie rewolucyjnej konstrukcji zdobywców wielu nagród, kolumn Aero. Ciężko pracowaliśmy by osiągnąć brzmienie jeszcze wyższej klasy niż w przypadku poprzednika. Aeromax 6 oferowany jest w pięknych, nowoczesnych kolorach – czarny i biały lakier wykończone są na wysoki połysk. Uzyskaliśmy również jeszcze bardziej spójne i angażujące brzmienie. Aeromax 6 to produkt innowacyjny i stylowy przeznaczony dla osób, które oczekują brzmienia najwyższej klasy.

Dzięki zastąpieniu klasycznego głośnika wysokotonowego naszym przetwornikiem BMR (Balanced Mode Radiator), Aeromax 6 zyskuje znaczącą przewagę w zakresie jakości dźwięku w porównaniu do wielu konkurentów. Wykorzystanie przetwornika BMR umożliwia przesunięcie punktu podziału zwrotnicy między tweeterem a wooferem z tradycyjnych okolic 3 kHz, czyli częstotliwości znajdującej się w zakresie najwyższej czułości ludzkiego słuchu do zdecydowanie mniej problematycznej częstotliwości 250Hz. W rezultacie osiągnięto bardziej naturalny, wciągający i spójny dźwięk.

Wykorzystanie przetworników BMR pozwoliło nam uzyskać nie tylko bardziej spójny dźwięk w zakresie wysokich częstotliwości, ale również zauważalną poprawę na dole pasma. Tradycyjne głośniki nisko- średniotonowe oraz niskotonowe stosowane w serii Aeromax zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem optymalnej współpracy z przetwornikami BMR®, co pozwoliło uzyskać wciągające, „kinowe” brzmienie wsparte potężnym, punktualnym basem. Zastosowanie dwóch wooferów w Aeromax 6 pozwoliło uzyskać niemal tektoniczny bas z tej konstrukcji.

Dane techniczne:

- Pasmo przenoszenia 30hz-22kHz
- Rekomendowana moc wzmacniacza 25-120W
- Zastosowane przetworniki:
1 x 46mm wysokotonowy BMR
2 x 165mm średnio-niskotonowy
- Wymiary 980x240x344mm
- Waga 17kg

Informacje dodatkowe

Producent Cambridge Audio
Kolor Czarny - wysoki połysk
Zalecana moc wzmacniacza [W] 25-120W
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 30
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 22000
Waga (kg) 15 - 20

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena