Product was successfully added to your shopping cart.

Audio Physic Classic 30 Kolumny podłogowe

Krótki opis

Audio Physic Classic 30 Kolumny podłogowe.
Cena za parę.

Szczegóły

Classic 30 to flagowy model nowej serii kolumn Audio Physic Classic. Jego przedstawiciele to kolumny nie tylko największe, ale też najbardziej innowacyjne z całej gamy produktowej. Użytkownicy Classic 30 łączą podstawowe technologie Audio Physic z największymi nowościami technologicznymi jak jednostka basu zintegrowana z obudową, przez co nie jest widoczna z zewnątrz. Wszystkie nowe funkcje pozwalają Classic 30 osiągnąć najlepsze benchmarki.

Prężny rozwój kolumn na przestrzeni ostatnich dekad sprawił, że aktualnie wykorzystuje się technologie, które wydawały się wcześniej niemożliwe. Audio Physic również intensywnie pracuje nad rozwojem komponentów i konstrukcji, co doprowadziło do fantastycznego rezultatu: przetworników Audio Physic HHC.
Ściany kolumn z serii Classic są wytworzone z trzech warstw o różnych charakterystykach rezonansu, dzięki czemu są odporne na jego negatywne działanie. Korzystanie z tej innowacji znacznie ułatwia przestronna obudowa Classic 30. Oprócz tego, twórcy Classic 30 wprowadzili technologię push-push w kolumnach o takiej cenie po raz pierwszy. Polega ona na umieszczeniu jednostek basu będących potężnymi, ponad 17cm głośnikami niskotonowymi, naprzeciwko siebie, w pozycji lekko przesuniętej do podstawy obudowy. Skutkuje to tym, że energia uwalniana przez głośniki do obudowy praktycznie się wyklucza.

Classic 30 wyróżniają się tym, że ich dwa głośniki niskotonowe nie są już umieszczone w ścianach kolumn, ale zamontowane są w komorze wewnątrz obudowy. Prowadzi to do wielu zalet: zarówno wizualnych, jak i technicznych, co potwierdza np. fakt, iż ściany boczne Classic 30 tworzą jednorodną optycznie, nieprzerwaną linię.

Wszystkie kolumny serii Classic pracują w perfekcyjnej harmonii. Classic 30 może być łączone m.in. z kolumną centralną Classic, subwooferem Luna i dwiema kolumnami ściennymi Classic, tworząc fantastyczną przestrzeń dźwięku surround.

Dostępne kolory: Black Ash, Walnut, Chery.

Informacje dodatkowe

Producent Audio Physic
Typ Pasywne
Zalecana moc wzmacniacza [W] 15-180
Impedancja (ohm) 4
Konstrukcja 3,5-drożna
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 31
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 30000
Szerokość (mm) 170
Wysokość (mm) 1055
Głębkość (mm) 410
Waga (kg) 25 - 30

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena