Product was successfully added to your shopping cart.
  • ASPIRE IWLCR52-W-T-EACH ASPIRE IWLCR52-W-T-EACH
  • ASPIRE IWLCR52-W-T-EACH ASPIRE IWLCR52-W-T-EACH

Crestron ASPIRE IWLCR52-W-T-EACH (instalacyjny)

Krótki opis

ASPIRE IWLCR52-W-T-EACH
Audiophilski 2-drożny głośnik kina domowego do montaży w ścianie - zaprojektowane przez Crestron® aby zadowolić najbardziej gorących i wymagających zwolenników kina domowego a przy okazji idealnie wkomponować się we wnętrze - przemyślane funkcje, które upraszczają instalację.
Cena za 1szt..

Szczegóły

ASPIRE IWLCR52-W-T-EACH
Głośniki linii Aspire® skonstruowane przez inżynierów firmy Crestron® mają zadanie dostarczyć najwyższą jakość dźwięku w najbardziej wymagających instalacjach mieszkalnych. Staranne wzornictwo, najlepsze materiały użyte do budowy i wyrafinowany wygląd to podstawa każdego modelu. Rezultatem tych starań jest kompletna linia głośników do instalacji w ścianach lub sufitach. Głośniki godne miejsc w każdym pomieszczeniu w najlepszych niestandardowych domach i mieszkaniach.
Linia Aspire uderza idealną równowagę pomiędzy jakością a ceną. Zapewniając nieskazitelną jakość dźwięku przy minimalnym wpływie na wygląd pomieszczenia. Dzięki możliwości pomalowania " kratki- zero-bezel" każdego głośnika możemy dopasować go do koloru wnętrza. Okrągłe kratki są w zestawie, kratki kwadratowe są dostępne jako opcja .Montaż każdego głośnika jest ułatwiony dzięki trzypunktowemu systemowi zacisków.
Model Aspire IWLCR52 2-drożny głośnik do montażu w ścianie z przeznaczeniem do kina domowego i innych wymagających zastosowań. Posiada podwójny 5,25" głośniki niskotonowy z membraną z materiału "poly-glass" tkanych kompozytów poli-szklanych oraz 1-calowy "tweeter" którego kopułka jest wykonana z syntetycznych polimerów. Daje to doskonały efekt muzyczny w postaci jasnych i zrozumiałych dialogów jak również doskonałych i bogatych efektów dźwiękowych. Precyzyjnie dostrojona zwrotnica 4 rzędu zapewnia pełną, szczegółową charakterystykę w całym spektrum częstotliwości. Moc ciągła wynosi imponujące 150 watów a pasmo przenoszenia od 80 Hz do 20 kHz (± 3 dB).
Aspire IWLCR52 może być instalowany poziomo z głośnikiem wysokotonowym umieszczonym na górze lub na dole, dzięki czemu do zastosowania jako głośnik kanału centralnego zamontowany powyżej lub poniżej ekranu lub jako głośnik surround zamontowany pod sufitem. Może być również zainstalowany pionowo wysokotonowym umieszczonym po obu stronach, dzięki czemu para głośników może być w układzie kanału lewo / prawo.
CECHY
Wejście: 2x zaciski sprężynowe;
Maksymalna średnica przewodu: 2.5mm
Przegroda tworzywo ABS czarne
Stalowa kratka (maskownica) koloru białego - bezramkowa konstrukcja z mocowaniem magnetycznym "zero-bezel" (możliwość malowania).
Montaż na ścianę za pomocą 8 sprężynowych zacisków zatrzaskowych (max grubość ściany 34mm)
Wymiary pokazane w pozycji poziomej bez kratki
- Głębokość: 80 mm
- Wysokości: 196 mm
- Szerokość: 349 mm
Środowisko pracy
- Tylko do użytku wewnętrznego
- Wilgotność 10% do 90% RH (bez kondensacji)
- Temperatura 5 °C do 40 °C
Zwrotnica: 4 rzędu, częstotliwości podziału 2 kHz
Zakres częstotliwości 49 Hz do 20 kHz (-10 dB)
Pasmo przenoszenia 80 Hz do 20 kHz (± 3 dB)
Impedancja 4 Ω
Moc ciągła 150 W
Czułość 88 dB @ 2.83V / 1m
Głośnik wysokotonowy: 0,98 cala (25 mm) Zaawansowany syntetyczny polimer kopuły, chłodzenie ferrofluidem
Głośniki niskotonowe 2 x 5,25" (134 mm) tkanina z poli-szklanego kompozytu "poli-glass" , gumowy resor, wentylowane nabiegunniki i stalowy kosz.
Waga 2,89 kg z kratką

Informacje dodatkowe

Producent Crestron
Typ Pasywne
Moc (W) 101 -150
Czułość (dB) 88
Impedancja (ohm) 4
Konstrukcja 2-drożna
Przetwornik niskotonowy 5.25" - 133mm
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 80
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Szerokość (mm) 349
Wysokość (mm) 196
Głębkość (mm) 80
Waga (kg) <10 kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena